Mobil Şarj Cihazı – 13000 MAh – pb1860

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

$ 13,50 + KDV

Stok Kodu: pb1860 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Power Bank Mobil Şarj Cİhazı (13000 mah)

Ürün 13 000 Miliamper/saat gücündedir. Üç usb çıkışı bulunmaktadır. Aynı anda üç cihazı şarj edebilme imkanı. Tek usb çıkışı kullanıldığında 2v gücünde ve daha hızlı şarj edebilmektedir. Ürünlerimizde kullanılan piller dünya standartlarında olup marka garantisi ile sunulmaktadır Pillerin normal standartlarda kullanım ömrü 500-600 defa şarjdır. Bu rakam genel standart şarj miktarı olup 1000 şarj üzerine de çıkabilmektedir. Şarj edilen cihazların kendi orjinal kabloları ile kullanılmaları tavsiye edilir. Bu sayede sağlıklı ve daha hızlı güç iletişimi olacaktır. Beyaz Seçeneği Mevcuttur Ebat : 14 cm * 6.5 cm * 1,5 cm UV baskı ve Tampon baskıya uygundur

Çift Girişli Promosyon Powerbank

Değişik promosyon powerbank modelleri piyasada yer almaktadır. Bu ürün, hem akıllı tablet hem de cep telefonları için özel bir biçimde tasarlanmış olan bir enerji kaynağıdır. Şarjın bitmesi gibi durumlara karşılık birebirdir. Bundan dolayı kullanım alanı çok geniştir. Çift cep telefonu taşıyan kişilere özel olarak dizayn edilmiş çift girişli versiyonları çok tutulmaktadır. Cihazda iki tane çıkış bölümü vardır. Bu bölümü iki şarj kablosunu takarak, aynı anda iki cep telefonunu şarj etme hakkınız her zaman olabilmektedir. Çift girişli olan ürünler çok daha kullanışlıdır. Ancak iki telefona birden enerji aktardığı için şarj süresi uzayabilmektedir. Bunu göze alan kişiler, kurallara uyarak cep telefonlarını şarj edebilmektedir.

Mobil Şarj Cihazı – 13000 MAh – pb1860 için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    Hilal Boran

    Müşteri memnuniyeti konusunda bu kadar ilgili ve özenli bir firma daha önce görmedim. Siparişimizi geç verdiğimiz halde 2 günde ürünümüzü teslim ettiler. Ayrıca kargo zamanlama riskine girmemek için ürünümüz özel araçla kapımıza kadar getirildi. Emeği ve hakkı geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Güvenle çalışabileceğiniz herşeyden önce size gerçek anlamda ve sıkılmadan yardımcı oluyorlar. Ürün kalitesine söyleyecek bir söz bulamadım. Mükemmel !

Yorum Yap