Powerbank 5000 MAH VIP KASA – pb835

2 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(2 müşteri yorumu)

$ 11,40 + KDV

Açıklama

Promosyon Power Bank Mobil Şarj Cİhazı

5000 Mah Vip Kasa

7 Plus  Görünümlü

5000 mAh Siyah ve Metal Renk Seçeneği Kraft Kutulu Android ve İos uyumlu Çiftli Kablo Ürün

Ebatı : 13 x 6 cm

Küçük Ebatlı Promosyon Powerbank

Şirketlerin değişik tanıtım yöntemleri üzerinden piyasaya giriş yapmaları oldukça normaldir. Her şirket, kendi reklamını yapabilmek için hediye dağıtımına başvurabilmektedir. Promosyon powerbank da, bu kapsamda verilen teknolojik bir cihazdır. Genellikle küçük ebatlı olanları tercih edilir. Bunun nedeni hem kolay taşınması hem de daha hızlı bir şarj vermesidir. Küçük ebatlardan oluşan cihaz, cepte kolaylıkla bulundurulabilir. Ayrıca anahtarlığa takılabilen çeşitleri de hali hazırda piyasada çok büyük bir ilgi görmektedir. İçinde minik bir batarya olan bu cihaz, bu yönü ile herkes tarafından kullanılabilir. Tek bir kere şarj etme hakkı vardır. Bu durum, günlük kullanımlar için oldukça yeterlidir. Şarj etme süresi ortalama olarak 1 saattir. Bundan dolayı zamandan da büyük bir tasarruf sağlamak mümkün olacaktır.

 

Powerbank 5000 MAH VIP KASA – pb835 için 2 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  mustafa soylu

  Ürünlerimiz teslim aldık. logo baskısı çok güzel olmuş. Aynı zamanda iphone ile kullanım için çok uygun. Arkadaşlara güler yüzlü hizmet ve herşeyden önemlisi zamanında teslimat için teşekkür ederiz.

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Ali Ceber

  Promosyon Power bank ürünlerde çift tarafa baskı işlemi yapıyor musunuz?

  • Promosyon Bank

   Merhaba;
   Tüm promosyon powerbank ürünlerimize baskı imkanımız bulunmaktadır. Dilerseniz tek yüzey dilerseniz çift yüzey olarak baskı yapabiliriz. Teşekkürler.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir