Power Bank Mobil Şarj Cİhazı 5200 Mah – pb101r

2 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(2 müşteri yorumu)

$ 7,50 + KDV

Açıklama
Promosyon Powerbank Kullanılırken Nelere Dikkat Edilir?

Promosyon powerbank adı verilen cihazları kullanmak için özel bir eğitim almaya gerek yoktur. Ancak belli başlı püf noktalarını bilmek, kesinlikle daha kolay bir kullanımı da beraberinde getirecektir. Buna göre cihazınızı mutlaka bir gün önceden şarj etmeniz gerekmektedir. Bunun için ürünün bir kablosu bulunmaktadır. Usb şarj kablosu ile elektrik prizinden bu ürüne şarj yükleyebilirsiniz. Kabloların ucu ile çok fazla oynamamak gerekmektedir. Çünkü bu bölüm hassastır. İçerden kırılabilir. Bunun yanı sıra cep telefonu ile konuşurken, aynı anda şarj etmek de çok önerilen bir durum değildir. Tüm bu kuralları göz önünde bulundurduğunuz vakit oldukça kaliteli bir şekilde cihazınızı şarj edebilir ve böylelikle olası şarj bitme durumlarının da önüne geçebilirsiniz.

Power Bank Mobil Şarj Cİhazı 5200 Mah – pb101r için 2 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Oylum Şentürk

  Selamlar; Ürünler bugün elimize ulaştı. Dediğiniz gibi resimlerden çok daha güzel duruyor canlısı. Hızlı teslimat yaptığınız için teşekkür ederim. Bundan sonra sürekli çalışacağımızı düşünüyorum. Yeniden görüşmek üzere.

  • Promosyon Bank

   Merhaba;
   Ürünü beğenmiş olmanıza çok sevindik. Geri dönüşünüz için ayrıca teşekkür ederiz. Yeni çalışmalarınızda her zaman yardıma hazırız.
   İyi çalışmalar dileriz.

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  serpil çakır

  Severek çalıştığımız bir firma. Sağolsunlar hiç sıkılmadan ürünler hakkında bilgi veriyor. Numune konusunda cimri değiller. Hakan bey ile ilk konuşmamız da biz bu ürünleri depoda saklamak için getirmedik ki 🙂 sözünü hiç unutmam. Güvenle çalışabilirsiniz. Ürün kalitelerinde herhangi bir sıkıntı yaşamadık. Ucuz bir ürün bile seçseniz artısı eksisi açık açık söylüyorlar. Baştan biliyorsunuz neyin ne zaman geleceğini. Bizden tam 10 puan 🙂

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir