Organizer Powerbank – 5000 Mah – Pb185

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

Stok Kodu: Pb185 Kategoriler:
Açıklama

Organizer Powerbank

Powerbank – Not Defteri -Telefon ve Tablet Tutucu

Promosyon Powerbank Fiyatları Nelerdir?

Saygınlı, tanınırlık, prestij ve reklam amacıyla promosyon powerbank dağıtımları çok sık tercih edilen bir yöntem olmuştur. Cep telefonlarının akıllı versiyonlarındaki şarj sorunu için üretilen cihaz, her türden ve modelden cep telefonunu şarj edebilecek bir kapasitededir. Buna göre fiyatlar da değişir. En kaliteli ve uzun süreli şarj etme özelliğine sahip olanlar pahalıdır. Bunun nedeni ise cihazın birden fazla şarj etme hakkı olmasıdır. Amperi yüksek olduğu için cep telefonlarını 5 defaya kadar şarj edebilen cihazlar vardır. Bundan dolayı fiyat yüksektir. Ancak daha uygun olan ve bütçeyi sarsmayacak fiyatlar ile bilinen modeller de vardır. Bu tip cihazlar ise bir defa şarj ederler. Bu noktada ne kadar çok telefon kullandığınıza göre bir seçim yapabilir ve sizin için en doğru olan modeli seçebilirsiniz.

Organizer Powerbank – 5000 Mah – Pb185 için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  serdar yavuz

  Ürünün kapak cinsi nedir ? Logo baskılı bir şekilde 300 adet için teslim süreniz nedir içerisindeki defter ajanda kısmına iletişim vs gibi bilgiler ekletebiliyormuyuz

  • Promosyon Bank

   Selamlar;
   Organizer powerbank ürünümüzün kapak malzemesi özel termo deridir. Teslim süremiz sipariş onayınız akabinde ortalama 4-5 iş günüdür. Organize içerisinde yer alan not defteri kısmı arzu ederseniz özel tasarım olarak hazırlanabilmektedir. Teşekkürler.

Yorum Yap