Kart Powerbank 4000 Mah – pb585

4 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(4 müşteri yorumu)

 43,00 + KDV

Açıklama
Promosyon Powerbankın Olumlu Etkileri Nelerdir?

Cep telefonlarını hızlı bir biçimde şarj eden promosyon powerbank, bu yönü ile çok tutulan ve tercih edilen bir cihaz haline gelmiştir. Bu aletin olumlu etkileri oldukça fazladır. Her şeyden önce kaliteli bir seçimde bulunmak gerekmektedir. Ünlü markaların üretmiş olduğu çeşitler daha büyük bir ilgi ile karşılanırlar. Cihazın sağladığı avantajların başında şarj etmek gelmektedir. Çünkü şarj olmadan cep telefonlarını kullanmak imkansızdır. Powerbank portatif bir cihazdır. Bundan dolayı taşınabilir bir özelliğe sahiptir. Modelleri çok fazladır. Üstünde bir ekran olan ve şarj durumunu başarılı bir şekilde müşteriye gösteren cihazlar çok daha popüler bir hale gelmiştir. Powerbank sayesinde cep telefonunuzun gücü asla bitmez.

Kart Powerbank 4000 Mah – pb585 için 4 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  erdem

  Ürünü aldık kullanıyoruz. Resimdekinden çok daha güzel oluyor baskılı hali. Teslimat 3 günde gerçekleşti. Arkadaşların ilgisi çok iyi. Teşekkürler Promosyonbank

  • Promosyon Bank

   Erdem bey merhaba;
   Çalışmalarınızda bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz. Yeni işlerde tekrardan görüşmek dileğiyle.
   Promosyonbank

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Semra Çevik

  Telefon konuşmamıza istinaden yukarıdaki ürün kodunda 300 ve 500 adet (iki ayrı adet için ayrı fiyatlandırma) fiyat teklifi alabilir miyim?

  • Promosyon Bank

   Semra Hn selamlar;
   Sağlıklı fiyat çalışması yapabilmemiz ve logo baskı fiyatınızı net olarak hesaplayabilmemiz için ürün üzerine basılacak logo ve diğer bilgileri mail olarak yollamanızı rica ederiz. Ürünümüzde ön ve arka kısıma baskı yapılabilmektedir. Genel tercih olarak ön taraf logo arka tarafa kurumsalınızla ilgili fotoğraf baskısı yapılmaktadır. Uv baskı tekniğini kullandığımız ürün üzerinden herhangi bir şekilde tırnak, kolonya tarzı ürünlerle logo ve resim baskısının çıkması mümkün değildir.
   Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 3. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Sinem Demirci

  Merhaba ürün hem iphone hem de android telefonları şarj edebiliyor mu ? 4000 mah bir powerbank iphone 8 i kaç defa şatj ediyor ?

  • Promosyon Bank

   Selamlar; Ürünün kasasına bağlı olan aparat ile android cihazları şarj edebiliyorsunuz. Aynı zamanda kasa üzerinde iphone şarj aparatı yer almaktadır. Bu sayede de iphone telefonları şarj edebilirsiniz. Promosyon powerbank ürünümüz 4000 mah güç kapasitesine sahiptir. İphone 8 pili ortalama 1820 Mah gücündedir. Kısaca ortalama 2 kez tam şarj edebilirsiniz. Teşekkürler.

 4. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Yiğit Tekten

  Canlı renklere sahip olması ve boyutlarının taşınabilir olması kullanışlı bir ürün olmasına yardımcı olmuş.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir