İndirim!

Promosyon Kart Powerbank – 2500 Mah – pb01

7 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 4.86 puan aldı
(7 müşteri yorumu)

$ 5,50 $ 4,60 + KDV

2500 Mah Kredi Kartı Powerbank

 

Açıklama

Promosyon Power Bank Mobil Şarj Cİhazı
2500 Mah

Göstergeli Promosyon Powerbank

Promosyon powerbank modelleri içinde en kullanışlı olanlardan birisi, üzerinde panel olan cihazdır. Cep telefonlarının şarj edilmesi için üretilen bu cihaz, her durumda kullanılabilen son derece kaliteli bir üründür. Çok büyük bir kitlenin akıllı cep telefonu tercih etmesi, bu ürünü bir ihtiyaç haline getirmiştir. Akıllı telefonların en kalitelisi bile en fazla bir günlük şarja sahiptir. Şarjın bitmesine yakın powerbankı cihaza bağlayarak, şarj almasını sağlayabilirsiniz. Göstergeli olan ürün, cihazın ne kadar şarj hakkı kaldığını göstermektedir. Çünkü bazı powerbanklar, gün içinde birden fazla şart etme özelliğine sahiptirler. Bu göstergenin bir diğer faydası ise ürünü şarj ederken ortaya çıkmaktadır. Çünkü powerbank tam şarj olduğu zaman, bu ışıklar sizi uyarmaktadır.

 

Promosyon Kart Powerbank – 2500 Mah – pb01 için 7 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  eda

  Selamlar;
  Ürün üzerine fotoğraf baskı yapılabiliyor mu ?

  • Promosyon Bank

   Merhaba;
   2500 mah ve 4000 mah kredi kartı powerbank üzerine uv baskı tekniği kullanılarak fotoğraf baskısı yapılabilmektedir. Yüksek çözünürlüklü baskı imkanı sağlayan uv baskı sayesinde üründe mükemmel bir görünüm elde edilmekedir.
   Teşekkürler.

  • Promosyon Bank

   Eda Hn merhaba;

   Powerbank ürünümüzün üzerine UV baskı tekniği ile fotoğraf baskı yapılmaktadır. Bizim önerimiz ürünün ön tarafına logo arka tarafına sektörünüz yada firmanızla ilgili bir resim kutu üzerine de logo baskısı yapılmasıdır. Örnek çalışmaları mailinize yönlendirdik. Teşekkürler.

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Seçkin Demir

  Ürünü bugün teslim aldık. Beklentimizin çok üzerinde. Uv baskı denilen olay çok hoşumuza gitti. Yolladığımız resim aynen basılmış. Arkadaşlar elinize sağlık gerçekten çok teşekkürler.

  • Promosyon Bank

   Selamlar;
   Size ilk görüşmemizde bahsettiğimiz gibi ürün üzerine UV baskı ile fotoğraf baskısı yapıldığında süper bir görünüm elde ediliyor. Ürünümüzün zaten en büyük özelliği de uv baskı tekniğine uygun olarak üretilmiş olması. Ürünü beğenmiş olmanıza çok sevindik. Yeni çalışmalarınızda her zaman sizlere yardımcı olmaya hazırız.
   Saygılarımızla.

 3. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Hakkı Öztürk

  Ürünün kutulu resmini ve daha önce yapmış olduğunuz çalışmalardan fotoğraf yollayabilirmisiniz.
  Teşekkürler.

  • Promosyon Bank

   Hakkı Bey merhaba;
   İstemiş olduğunuz bilgiler e-mail adresinize yönlendirilmiştir. İlginize teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.

 4. 5 üzerinden 4 oy aldı

  onur

  Gerçekten çok başarılı bir ürün, kalitesi beklediğimden iyi çıktı. Teşekkürler

  • Promosyon Bank

   Beğenmenize sevindik. 🙂 Yeni çalışmalarınızda her zaman sizin yanınızda olduğunuzu bilmenizi isteriz. En kısa zamanda yeniden görüşmek üzere.
   Saygılarımızla.

 5. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Zeki Dede

  Merhaba;
  Ürününüzü kullanarak iphone telefonları nasıl şarj edebiliriz ? En az kaç adetten başlıyor fiyatlarınız. Bilgi verebilirmisiniz.

  • Promosyon Bank

   Merhaba;
   Kredi kartı powerbank ürünümüzde android kablosunun bulunduğu haznenin hemen yanında kasanın içerisinde iphone modelleri ile uyumlu aparat yer almaktadır. Minimum satış adetimiz 50 adet olup baskı sürecimiz 4-5 iş günü arasında sürmektedir.

 6. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Ahmet Çakmakçı

  Cepte taşımaya uygun ve baya kullanışlı. 🙂 Koca koca powerbank kullanmaktan canımıza tak etmişti.

 7. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Birkan Yıldırım

  Firmamız önemli konferanslarda powerbank hediye ederek reklam yapmayı tercih ediyor. Sipariş verdiğimiz ürünler oldukça kısa bir sürede temin edildi. Şirketimizin ismi ve logosu da ürünler üzerine oldukça güzel bir şekilde basılmıştı.

Yorum Yap