9000 Mah Powerbank – p7449

Ürün Özellikleri

• Mobil şarj cihazı
• Suni deri
• Kapasite 9000 mAh
• Şarj olma süresi 6-7 saat
• 14,5 x 6 x 1 cm

Stok Kodu: p7449 Kategoriler:
Açıklama

Powerbank Kullanımı ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uzun yıllar boyunca kullanıma uygun olan powerbank ile cep telefonlarınızı hızlı bir şekilde şarj etmeniz mümkündür. Bunun için tek yapmanız gereken ise powerbank cihazını bir gün öncesinden tam dolum oluncaya kadar şarj etmek. Üzerinde bulunan göstergesi sayesinde şarj durumunu kolaylıkla takip edebilirsiniz.  Bu durumda dikkat etmeniz gereken ise kablonun suyla temas etmemesi, kablonun içerisindeki materyalin kırılmaması olacak. Özenli ve dikkatli bir kullanım neticesinde uzun bir süre boyunca powerbank kullanımı mümkün olacak.

Bulunduğunuz her yerden kullanabilirsiniz. Priz gereksinimi olmadığı nedeni ile oldukça kullanışlıdır.  Maliyetleri de oldukça uygun olduğundan dolayı promosyon powerbank çeşitlerinden seçerek müşterilere, çalışanlara ya da potansiyeli olan müşterilere dağıtım yapılabilir.

Powerbank Çeşitleri: Piyasada bulunan powerbank modelleri farklı modellere sahiptir. Küçük ebatlara sahip olan powerbank kullanımında sadece bir kez şarj edilmesi mümkün olur.  Büyük ebatlara sahip olan powerbank kullanımında ise akıllı cihazlarınızı üç kez şarj edebilirsiniz.  Kolay bir şekilde şarj edimi mümkündür. Kişiler tarafından en  çok tercih edilen teknolojik ürün olması şirketleri de promosyon ürün seçimlerinde powerbank üzerine yoğunlaştırır.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“9000 Mah Powerbank – p7449” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir