9000 Mah Powerbank – p7449

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

 149,00 + KDV

Ürün Özellikleri

• Mobil şarj cihazı
• Suni deri
• Kapasite 9000 mAh
• Şarj olma süresi 6-7 saat
• 14,5 x 6 x 1 cm

Stok Kodu: p7449 Kategoriler:
Açıklama

Powerbank Kullanımı ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uzun yıllar boyunca kullanıma uygun olan powerbank ile cep telefonlarınızı hızlı bir şekilde şarj etmeniz mümkündür. Bunun için tek yapmanız gereken ise powerbank cihazını bir gün öncesinden tam dolum oluncaya kadar şarj etmek. Üzerinde bulunan göstergesi sayesinde şarj durumunu kolaylıkla takip edebilirsiniz.  Bu durumda dikkat etmeniz gereken ise kablonun suyla temas etmemesi, kablonun içerisindeki materyalin kırılmaması olacak. Özenli ve dikkatli bir kullanım neticesinde uzun bir süre boyunca powerbank kullanımı mümkün olacak.

Bulunduğunuz her yerden kullanabilirsiniz. Priz gereksinimi olmadığı nedeni ile oldukça kullanışlıdır.  Maliyetleri de oldukça uygun olduğundan dolayı promosyon powerbank çeşitlerinden seçerek müşterilere, çalışanlara ya da potansiyeli olan müşterilere dağıtım yapılabilir.

Powerbank Çeşitleri: Piyasada bulunan powerbank modelleri farklı modellere sahiptir. Küçük ebatlara sahip olan powerbank kullanımında sadece bir kez şarj edilmesi mümkün olur.  Büyük ebatlara sahip olan powerbank kullanımında ise akıllı cihazlarınızı üç kez şarj edebilirsiniz.  Kolay bir şekilde şarj edimi mümkündür. Kişiler tarafından en  çok tercih edilen teknolojik ürün olması şirketleri de promosyon ürün seçimlerinde powerbank üzerine yoğunlaştırır.

9000 Mah Powerbank – p7449 için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    Sercan Öz

    Üründe nereye baskı yapılıyor ? Kutu üzerine baskı yapılabiliyormu. Teslim süreniz ve tesliman şekli ile de alakalı bilgi verebilirmisiniz.

    • Promosyon Bank

      Sercan Bey merhaba. Ürün üzerine ve kutu üzerine logo baskınızın yapılma imkanı bulunmaktadır. Logo çalışmanızı bize mail olarak yollarsanız dijital ortamda montajını hazırlayıp onayınıza yollayabiliriz. Ürün teslimatlarımız İstanbul içerisinde Eminönü merkezimizden yapılmaktadır. Dilerseniz ürünleri kargo ile de adresinize yollayabiliriz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir