Promosyon Oto Kokusu – Koku09

5 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(5 müşteri yorumu)

Stok Kodu: Koku09 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Oto Kokusu

Promosyon oto kokusu özellikle belirli sektörlerdeki firmalar için etkin bir tanıtım imkanı sağlamaktadır. Firmamızda promosyon oto kokusu ürünlerinin satışı yapılmaktadır. İsterseniz hazır tasarım oto kokularımızı ya da kendi tasarımınızla basabileceğimiz ürünleri tercih edebilirsiniz.

Promosyon otomobil kokusu hem firmaların müşterilerine bir jest olarak armağan edilebilir hem de onlara markanın tanıtımını yapmaya yarar. Araçlara takılan veya koyulan araç kokuları kötü kokuları giderir ve güzel bir koku yayar. Bu durum birçok kişinin hoşuna gitmektedir. Ayrıca güzel kokuların insan hafızasında olumlu izlenim yaratma özellikleri bulunmaktadır.

Promosyon ihtiyaçları ise bilindiği gibi en etkili ve ekonomik tanıtım yöntemleri arasında yer almaktadır. Şu anda gelişen teknoloji ve tekniklerle daha kaliteli, özellikli promosyon ürünleri imal edilebilmektedir.

Promosyon oto kokusu ürünlerimizde markanızın bilinirliğini arttıracak özellikler bulunacaktır. Kaliteli baskı ve malzeme özellikleri de ilk etapta hemen fark edilmektedir. Hazır tasarımlarımız da oldukça işlevsel ve dikkat çekicidir.

Promosyon Oto Kokularında Birçok Farklı Çeşit Var!

Promosyon araç kokusu ürünlerimiz için koku tercihini müşterilerimiz birçok farklı seçenek arasından yapabilmektedirler. En çok tercih edilen otomobil kokuları arasında lavanta, okyanus, bahar, fresh, limon, yeşil elma, çam, karanfil, vanilya ve Hindistan cevizi bulunmaktadır.

Promosyon oto kokusu ile müşterilerinize hoş ve ek bir hizmet sağlarken özellikle ipli olup dikiz aynasına asılanlar sayesinde firmanızın birçok kişinin dikkatini çekmesini sağlayabilirsiniz.

Promosyon Oto Kokuları Özellikleri

Promosyon oto kokusu ürünlerimizde şu özellikler bulunmaktadır:

 • Logo bastırılabilir
 • Firmanızın ismi, adresi, telefon numarası vb. bastırılabilir
 • Firmanızın varsa sloganı ürüne bastırılabilir
 • Renk, ebat, ipli-ipsiz olma özellikleri için tercihlerde bulunabilirsiniz
 • Kendi tasarımınızı dosya ile bize iletebilir veya hazır tasarım ürünlerimiz arasından tercihte bulunabilirsiniz

Müşterilerimiz bu bilgileri içeren, dikkat çekici oto araç ürünleri sayesinde birçok potansiyel müşteriye ulaşabilir ve yeni müşteriler kazanabilirler. Mevcut müşteriler için de jest yapılması onlarda olumlu bir izlenim yaratır.

Promosyon Oto Kokusu için Yüksek Adetler!

Promosyon oto kokusu, için 1000 adet, 2000 adet, 5000 adet, 10.000 adet sipariş edebileceğiniz gibi 50.000 gibi daha yüksek adetler için de sipariş oluşturabilirsiniz. Kaliteli baskı teknikleri kullanan, son teknolojik donanıma sahip makinelere sahip olan matbaamızda ürünlerinizi en kaliteli biçimde hazırlanacaktır. Yüksek adet siparişlerinde ekonomik olarak da uygunluk vardır. Promosyon araç kokusunda birim fiyatlar sipariş adedi arttıkça düşecektir.

Promosyon oto kokusu için sipariş verirken şu unsurlara dikkat edilmelidir:

 • Ebat ve malzeme özelliklerini belirtin
 • Koku seçiminizi yapın
 • Telefon numarası, firma ismi, firma adresi vb. gerekli bilgileri yazın
 • Logonuzu yüksek çözünürlükte dosyaya yükleyin
 • Kendi tasarımınızı istiyorsanız belirtilen dosya formatlarıyla bize iletin
 • İpli-ipsiz tercihinizi belirtin
 • Adet miktarını belirtin

Temel itibariyle siparişlerde bunlar talep edilmektedir ancak ekstra özellikler her zaman bulunabilir. Genellikle oto araç kokularının üzerinde fazla karışıklık yaratmayacak net bilgi ve görsellerin bulunması daha çok tercih edilmektedir. Akılda kalıcılık artar ve daha kaliteli bir görünüm elde edilebilir. Çoğunlukla firmanın ismi, logosu, adres, telefon numarası ve belki varsa sloganı araç kokularının üzerlerine bastırılmaktadır.

Araç kokularımızı promosyon tanıtımları olarak sipariş eden firmalar ağırlıklı olarak otomobil şirketleri, benzin istasyonları ve oto sanayi sektöründe faaliyet gösteren şirketlerdir. Markalarının bilgilerini bulunduran oto kokularının dikiz aynasına asılması iyi bir reklam aracıdır. Birçok firma bunu farkında olduğu için hem ekonomik, hem kaliteli ve güzel kokan promosyon ürünleri için bizimle iletişime geçmektedir. Siz de ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Promosyon Oto Kokusu – Koku09 için 5 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Leyla Gül

  Geçtiğimiz gün bir akaryakıt istasyonundan benzin aldım. Bana hediye olarak bir oto kokusu verdiler. Kağıttan üretilmiş olan bu promosyonu, aracım güzel koksun diye hemen dikizin altına astım. Ancak çok etkili olacağını düşünmüyordu. Her şeyden önce küçük olduğu için gözümde basit göründü. Fakat iş beklediğimden farklı bir yere gitti. O küçücük promosyon kokusu bir anda ortamı değiştirdi. Artık aracımda hiçbir şekilde kötü koku söz konusu değil. Neredeyse 2 sene oldu ve halen ilk günkü ferahlık devam ediyor. Bundan dolayı iyi iş çıkardıklarını rahatlıkla ifade edebilirim.

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Kaya Albayrak

  Araba kokusunun güzel olması hem benim için hem de ilk defa araca binecek olanlar için çok büyük bir öneme sahip. Bu noktada güzel bir koku arayışına çıkmıştım. Aracıma tamire götürdüğüm yer, bana işlem sonrasında promosyon hediye etti. Ancak kağıttan değil camdan yapmışlar. Yani kalite üst düzey. Kokuyu sıvı bir biçimde görebiliyorum. Çok ağır da değil. Ucundan yayılan esans, cidden bir parfümden daha etkili. Hemen arabanın içine siniyor. Bu durumu özellikle dışarıdan otomobilime binen kişiler daha kısa süre içinde hissediyorlar.

 3. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Şefik Görgülü

  Yıllardan beri benzincilik yapıyorum. Bugüne kadar müşterilere hiçbir şekilde ürün, promosyon vermemiştim. Belli bir süre sonra sirkülasyon düşmeye başladı. Duyduğuma göre insanlar artık, oto kokusunu promosyon olarak sunan yerlere gidiyorlarmış. Ben de siparişimi verdim. Tam 10000 tane koku satın aldım. Ucuza mal ettim. Benzin alan, hatta lastiklerinin havalarını kontrol eden herkese dağıttık. Sonuç ise mükemmel. Artık bunu bir rutin haline getirdik. İşlerimiz şu an çok iyi. Fakat bunu sürdürme niyetimiz var. Süreklilik olursa hem sadakati arttırabiliriz hem de müşteri sayımız çoğalmaya devam eder. Kokuyu imal eden işletmenin bize olan yaklaşımı da çok iyiydi. Daha önce başka şirketlerle çalışmıştık. Ancak onların ürettiği kokular birkaç günde uçuyordu. Bu firma ise kalıcı koku üzerinden imalat yapıyor. Cidden inanılmaz.

 4. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Mesut Kalaycı

  Reklam yapmak için geçtiğimiz günlerde bir promosyon toplantısı yaptık. Bir arkadaşımız oto kokusu dağıtalım dedi. Fikri tuttuk. Bu konuda Türkiye’nin en iyilerinden birisiyle çalıştık. Her şeyden önce müşteriye verdikleri değer hoşumuza gitti. İşlerini çok titiz bir biçimde yapmışlar. 5000 partilik siparişimizde tek bir hata yok. Basit bir koku tercih etmemeleri, yaptıkları işe verdikleri önemi gösteriyor. Ayrıca firmamızın logosunu, canlı bir görsel üzerinden basmışlar. Araca dışarıdan bakan birisini bunu görebiliyor. Oto promosyon kokusunu artık sadece bu firmadan sipariş edeceğiz.

 5. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Çetin İşbilir

  Rekabet edebilmek için oto promosyon kokusu siparişi verdim. Sıradan bir ürün olmasını istemedim. Üstüne logo da koyulsun dedim. Ayrıca hem cep hem de iş yeri telefon numaram eklendi. Kısa sürede bana ulaştırdılar. Renk seçimini de ben yaptım. Bunları dağıttım. Bazı kişiler telefonla beni arayarak ne tür hizmet verdiklerimi sordu. Bir kısmı randevu aldı. Şimdi işlerim Allah’a şükür çok iyi. Bu yöntemi uygulamaya devam edeceğim. Ayrıca müşterilerim, oto kokusunun, üstünden uzun süre geçmesine rağmen halen tazeliğini koruduğunu söylüyor. Ben de bu promosyon kokusunu aracımda kullanıyorum. Gerçekten harika bir iş çıkardıklarını gördüm. Bundan böyle her dönem kendileriyle çalışacağım.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir