Promosyon Oto Kokusu – Koku08

6 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(6 müşteri yorumu)

Stok Kodu: Koku08 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Oto Kokusu

Promosyon oto kokusu ürünlerimiz sayesinde firmamızın reklamını çoğu insanın fark edebileceği ve aklında kalacağı şekilde yaptırmanız mümkündür. Promosyon ürünlerimiz uygun fiyatlı ve yüksek kalitede sunulur; markanızın imajını arttırdığı gibi marka bilinirliğini de güçlendirirler. Müşterilerinizin ya da potansiyel müşteri kitlenizin araçlarına ürünlerimiz sayesinde hoş kokular yayılır ve bu da firmanızı daha olumlu hatırlamalarına yardımcı olur.

Promosyon Oto Kokusu Ne İşe Yarar?

Promosyon otomobil kokusu özellikle şu konularda yarar sağlamaktadır:

 • Şirket logonuzu ürüne bastırabilirsiniz
 • Farklı renk, ebat, malzemede bulunabilir
 • Mis gibi kokuları araç içine salar ( Çok sayıda koku seçeneği mevcuttur )
 • Araçlara ipli olarak takılabilir, özellikle aynaya takılan ürünler olduğu için göze çarpma olasılığı yüksektir
 • Akılda kalıcılığı yüksek olan ürünlerdir

Promosyon oto kokusu sayesinde birçok potansiyel müşteri kitlesine ulaşmanız mümkündür.

Promosyon Oto Kokusu ile Güçlü Reklam Olanağı

Promosyon oto kokusu hem ekonomik hem güçlü biçimde reklam yapma yollarından bir tanesidir. Markaların genellikle iple dikiz aynasına asılan oto kokuları sayesinde bilinirlikleri artar.

Promosyon araç kokusu ürünlerimizde çeşitliliği bol tutmaktayız. İstediğiniz ebatlarda, kaliteli ve dikkat çekici görünümleriyle oto kokularını bizden temin edebilir ve müşterilerinize hediye edebilirsiniz.

Promosyon ürünlerimizde akılda kalıcılığı ve bilinirliği arttıracak olan birçok özelliğe önem vermekteyiz. Markanız kaliteli bir imaj vermelidir; en başta kalitesiz ve özensiz promosyon ürünlerinden uzak durmaktayız.

 Birçok Güzel Koku ile Promosyon Oto Kokusu İz Bırakıyor!

Promosyon, ürünlerimizde koku çeşitliliği fazladır. Mevcut veya potansiyel müşterilerinize dağıtabileceğiniz ürünlerimizde farklı kokular bulunur. Lavanta, fresh, limon, karanfil, bahar, vanilya, yeşil elma, çam, okyanus vb. birçok kokuda promosyon araç kokularımız bulunmaktadır.

İpli veya ipsiz olarak siparişinizi verebilirsiniz. Kısa sürede araca güzel koku salan ürünlerimiz markanızın imajını güçlendirecek ve daha iyi bir izlenim yaratmanızı da sağlayacak!

Baskılı Oto Araç Kokularımızda Ne Gibi Özellikler Mevcut?

Oto araç kokuları için satışa sunduğumuz promosyon ürünlerimizde şunlar bulunabilir:

 • Baskılı ürünler- Yüksek çözünürlüklü logolar, fotoğraflar vb.
 • Logo, adres, firma ismi, telefon numarası genellikle bulunmaktadır
 • Dikiz aynalarına takılan modelleri sıkça sipariş edilmektedir
 • İpli veya ipsiz olarak satılan modeller vardır
 • 1000 adet, 2000 adet, 5000 adet, 10.000 adet veya 50.000 adet gibi farklı miktarlarda çalışılabilmektedir

Ürünleri sipariş ederken şunları müşterilerimizden talep ediyoruz:

 • Promosyon ürünlerimiz için koku tercihinde bulunmalarını
 • Hangi ebatlarda oto kokusu istediklerini
 • İpli mi ipsiz mi istediklerini
 • Yüksek çözünürlüğe sahip şirket logolarını
 • Yüksek çözünürlüklü fotoğrafları

Bunların dışında tercihinize göre birçok özellik eklenebilir; örneğin markanızın bir sloganı varsa bunu ürüne bastırtabilirsiniz. Oto kokusunda çok fazla bilginin yer alması dikkat dağıtabilir bu nedenle slogan gibi akılda kalıcı öğeler, firma ismi, telefon numarası, adresi ya da direkt bir logo çoğunlukla yeterli olacaktır.

Oto kokusu için kendiniz tasarım yapabilir veya bizden tasarım talebinde bulunabilirsiniz.

Yüksek Adetlerde Promosyon Oto Kokusu Basıyoruz!

Promosyon oto kokusu, matbaa ürünleri arasında yer almaktadır. Çok yüksek adetlerde basım yapabilmekteyiz. Baskı sayısı arttıkça ürünlerin birim fiyatı daha ekonomik olacaktır. Hazır oto tasarım kokusu bastırtabilir veya kendi tasarımınızı yükleyerek bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz dosyalarınızı matbaaya iletir ve kısa sürede kaliteli basım teknikleriyle üretilmiş araç kokularınızı size teslim ederiz.

Promosyon araç kokusu ürünlerimizi en çok benzin istasyonları, oto sanayi firmaları ve otomobil firmaları talep etmektedir. Bu sektörlerde araç kokusu promosyonu kullanmak güçlü bir tanıtım aracı olacaktır. Hem güzel kokuları ile araçlara hoşluk katacak hem de markanızın daha bilinir olmasını sağlayacak olan bu ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

Promosyon Oto Kokusu – Koku08 için 6 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Murat Akın

  Araba alım ve satımını yaptığımız küçük bir dükkanımız var. Büyümek için ilk olarak reklam yaptırmaya karar verdik. Fakat fiyatları duyunca bundan vazgeçtik. Araca dair bir ürünün olması bizim için daha avantajlı olacağından, hemen oto kokusu siparişi geçtik. Tercihimiz kartondan üretilenden yana oldu. Ancak buna rağmen ortaya çıkan kalite şaşırttı. Biz bile bu kadarını beklemiyorduk. Araç alan, fiyat soran, tanıdık ya da tanımadık birçok kişiye bunları hediye ediyoruz. Takması çok kolay. Kokusu da etkili. Kısa sürede işlerimizde gözle görülür bir artış ortaya çıktı.

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Berk Can

  Otomobilimde sigara içen bir insanım. Aslında bunu yapmamam gerek ama dayanamıyorum. Ortaya çıkan kokudan ise özellikle aile bireylerim rahatsızlık duyuyor. Birkaç defa aracın içini yıkadım ve temizledim. Ama koku gitmedi. Bunun için para ödemek istemiyordum. İmdadıma ise benzin aldığım istasyon yetişti. Yeni firmayla anlaşmışlar ve özel bir koku siparişi vermişler. Değişik çiçeklerin karışımından oluşuyormuş. Etkisi kalıcı dediler. Gerçekten de dedikleri aynen çıktı. Şimdi eşim ve çocuklarım arabaya bindiği zaman bahar tazeliğini hissediyorlar.

 3. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Emin Alçay

  Reklam yapabilmek artık çok kolay değil. Şansımızı otomobil kokusu dağıtarak denemek istedik. Tek kokuyla yetinmedik ve iki tip ürünün siparişini verdik. Üstüne de tüm firma bilgilerini yazılması talebinde bulunduk. Sağ olsunlar iyi iş çıkarmışlar. Çünkü tüm detaylar ayrıntılı bir biçimde yazıyor. İki görevliyle bunları sokakta dağıtmaya başladık. Belli bir süre sonra müşteri sayısının arttığını çok iyi bir biçimde gördük. Üstelik bunun için fazla para da ödemedik. Özellikle sektör içinde fark yaratmak isteyen kişilere bu yöntemi öneriyoruz. Cidden işleriniz hemen açılıyor. Ayrıca seçmiş oldukları kokunun aroması öyle birkaç kullanımdan sonra gitmiyor. Kalıcı etki dikkat çekiyor. Her zaman bu işletmeyle çalışacağız.

 4. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Sedef Kumru

  Yeni bir şirket kurduk. Araç alımı ve satımını yapmak için harekete geçtik. Nasıl bir reklam stratejisi izleyeceğimiz konusunda çok düşündük. Bunun için en iyi yol promosyon ürünleri dağıtmak dediler. Kararımız oto promosyon kokusu oldu. Firmaya sipariş vermek istediğimizi söyledik. Tasarım çeşitliliğinin çok olduğunu gördük. Ayrıca koku türleri oldukça fazlaydı. Siparişler çok kısa sürede adresimize postalandı. Her birine ayrı ayrı özen göstermişler. Koku tercihleri isabetli olmuş. Şirketimizin bilgilerini çok şık bir şekilde kokuların üstüne basmışlar. Memnuniyetimi ifade etmek için onları aradım ve teşekkür ettim.

 5. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Suat Tanır

  İşimiz otomobil bakımı üzerine. Rakiplerimizin büyük bir kısmı eski işletmelerden oluşuyor. Onlarla mücadele edebilmek için çok farklı bir yol izlemek zorundaydık. Araçlarla ilgili bir şeyler verelim ve bu da ücretsiz olsun istedik. Bu işi çok iyi yaptığını duyduğumuz bir promosyon firmasıyla tanıştık. Araç kokusu promosyonlarında harika iş çıkarıyorlarmış. Kendileriyle görüştük ve istediklerimizi ilettik. Oto promosyon kokusu siparişiyle bize 10000 tane ürün geldi. Ciddi bir biçimde özenerek üretilmiş. Bunları dağıttık. Hem güzel koku hem de potansiyel müşterilere verilen değerden ötürü işlerimiz açılmaya başladı. Artık birçok kişi şirketimizden haberdar. Kaliteli bir kokuya sahip. He ürün özenli bir şekilde üretilmiş. Gerçekten tavsiye edebileceğim bir şirket. Promosyon oto kokusunda çok iyiler.

 6. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Cahit Tanır

  Sanayi sitesinin en uzak bölümünde yer alan küçük bir dükkanımız var. Reklamımız neredeyse yok. Ancak promosyon oto kokusu siparişi vererek, kendimizi tanıtmak için harekete geçtik. Bu konuda da başarılı olduğumuzu rahatlıkla söyleyebilirim. Artık yeni birçok müşterimiz var. Hatta bazıları, geldikleri zaman direk promosyon dolayı bunu yaptıklarını söylüyorlar. Bunu sistemli bir şekilde uygulamaya devam edeceğiz. Çünkü yeni müşterilerimizi kalıcı kılmak istiyoruz. 1500 tane sipariş vermiştim. Memnun kaldığım için bir parti daha sipariş geçeceğim. Kokunun etkisi gerçekten kalıcı. Hatta ben ve yanımdaki ustalarım da bu kokuyu arabalarımızda kullanıyoruz. Daha kapıyı açar açmaz o mükemmel aromayla karşılaşmaktayız. İşimize çok olumlu bir katkısı oldu. Tavsiye edebileceğim bir işletme. Anlaşılan o ki kendileriyle uzun yıllar boyunca beraber çalışacağız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir