Promosyon Oto Kokusu – Koku07

5 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(5 müşteri yorumu)

Stok Kodu: Koku07 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Oto Kokusu

Oto kokuları hemen hemen her firmanın tercih edebileceği en büyük reklam araçlarından biridir. Üstelik firmalar için kalıcı reklam olarak da düşünülebilir. Maliyetleri çok yüksek olmayan kalıcılı ve etkisi düşünüldüğünde büyük olan promosyon oto kokusu firma ayrımı olmaksızın herkesin başvuracağı bir reklam çeşididir.

Oto Kokusu Nedir?

Günümüzde arabalar incelendiğinde hemen hemen her birinden oto kokusu bulmak mümkün. Otomobil kullananların otomobilin içerisinde hoş bir koku sağlamak için sıklıkla tercih ettikleri bir aksesuardır. Maliyetleri düşünüldüğünde de sıklıkla alınabilir bir özelliği vardır.

Oto kokusu günümüzde bir reklam aracı olarak da değerlendirilmektedir. Her firma reklamın ı yapmak için promosyon oto kokusu yaptırabilmektedir. Hem otomobillerin kokusu değişmekte hem de her gün görülür bir şekilde firma reklamı yapılmaktadır. Hızlı bir reklam aracı olarak düşünülebilir.

Kimler Oto Kokusu Yaptırabilir?

Promosyon oto kokusu yaptırmak için firmanın belirli özelliklerde olmasına gerek yoktur. Her firma, firma tanıtımı için bu ürünü tercih edebilir. Baskısı ve yapımı son derece kolaydır. Firma kendisine ait gerekli tüm bilgileri verdikten sonra kısa sürede hazırlanmaktadır.

Promosyon araç kokusu en hızlı reklam araçlarındandır. Her otomobile uygun da bir aksesuardır. Hediye seçenekleri içerisinde de sıklıkla tercih edilir bir üründür. Bu sayede reklam olarak kullanılması firma için satış arttırıcı bir unsurdur.

Otomobillerin günümüzde çok kullanıldığını ve hemen hemen herkes için bir ihtiyaç olduğunu düşünürsek promosyon oto kokusu reklam aracı olarak en mantıklı seçeneklerdendir.

Oto Kokuları Neden Tercih Edilmeli?

Oto kokusu denildiğinde ilk akla sağlık gelebilmektedir. Profesyonel olarak yapılan oto kokularının sağlığa olumsuz bir etkisi olmadığı gibi araba içerisinde kötü kokuların yok olması konusunda faydası bulunmaktadır.

Promosyon oto kokusu reklam aracı olarak kullanılmak istendiğinde de bu özellikleri göz önünde bulundurulmalıdır. Her otomobil sahibi kişi arabada ki kötü kokunun giderilmesi için öncelikle bu ürünü tercih etmektedir.

Oto Kokusu Tasarımları

Promosyon otomobil kokusu yaptırmak isteyen firmaların ilk aklına gelen nasıl bir tasarım olacağıdır. Bu konuda farklı seçenekler mümkün. Burada önemli olan firmaya ait bilgilerdir.

Promosyon ürünlerin üzerinde öncelikle olması gereken bilgiler;

 • Firma adı,
 • Firmaya ait telefon numarası,
 • Firma sloganı

Bu bilgiler dışında çok fazla bilgi yazılmasına gerek yoktur. Görsel kalabalık dikkati dağıtacaktır. En önemli iki unsur firma adı ve slogandır: dikkat çekici olması için bu iki bilgi ürün üzerinde muhakkak yer almalıdır.

Tasarımlarda farklı seçenekler bulunmaktadır. Karton baskılar sıklıkla karşılaşılan tasarımlardır. Farklı şekillerde yapılan bu tasarımlar firmaların en fazla tercih ettikleri modellerdir.

Son dönemler oto kokuları içerisinde şişe tasarım ürünleri de ön plandadır. Özellikle hediye seçenekleri içerisinde en fazla tercih edilenidir. Bittikten sonra şişenin saklanması ya da görsel olarak kullanılmaya devam etmesi düşünüldüğünde de reklam için iyi bir seçenek olmaktadır.

Oto Kokusu Reklam Sonuçları İyi Mi?

Firmaların algı oluşturmak için tercih edebilecekleri en basit yöntemlerden biridir. Kalıcılığı da oldukça yüksektir. Lastik firmasının taksi firmalarıyla anlaşarak oto kokusu yaptırmaları ve her taksiye bunu promosyon olarak vermeleri onlara iyi geri dönüşler sağlayacaktır.

Otomobil dışında da firmaların bu yöntemle ulaşmak istedikleri geniş bir kitleye ulaşmaları mümkün.  Her ticari ve özel otomobil için kullanılabilir bir ürün olduğunu düşündüğünüzde reklam için en iyi tercih olacaktır.

Hastanelerden, otomobil üreticilere giyim mağazalarından kırtasiyecilere kadar her sektördeki firmalar bu seçenek üzerinden reklamlarını rahatlıkla yaptırabilirler. Hem ekonomik hem de etkisi büyük bir reklam seçeneğidir.

 

 

 

 

 

Promosyon Oto Kokusu – Koku07 için 5 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Deniz Ak

  Uzun yıllardan beri sahibi olduğumuz bir galeri var. Ne kadar fazla müşteri çekebiliriz diye kendi kendimize konuşuyorduk. Bunun sonrasında arabayla alakalı bir promosyon yaptırmaya karar verdik. Firmadan randevu aldık. Bize çok değişik opsiyonlar sunuldu. İki farklı promosyon siparişi verdik. Çeşitliliği arttırmak için böyle bir karar aldık. Ürünler elimize hemen ulaştı. Artık araç alan kişilere bunları hediye ediyoruz. Hatta fiyat soran ve müşteri olmayanlara da dağıtımı gerçekleştirdik. Çok hoşlarına gitti. İşimizde büyük bir artış sağladık. Onlara yakın zamanda yeni bir sipariş geçeceğiz.

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Şule Gök

  Araba içi koku sorununun ortaya çıkması beni çok rahatsız ediyor. Her ne kadar uyarsam da, dostlarım araç içinde sigara içiyorlar. Klimayı açıyorum ve camı aralıyorum. Ancak etki etmiyor. Son benzin alışımda verilen promosyon kokunun bu sorunu çözeceğini söylediler. Hatta istasyonun sahibi de kendi arabasında bunu kullanıyormuş. Kırmızı renkli olan bu kokuyu kullanmaya başladım. En fazla 5 dakika içinde hemen etkisi ortaya çıktı. Hatta bir gün sonra arabaya bindiğim zaman beni direk bu koku karşıladı. Artık istedikleri kadar sigara içsinler, çünkü güzel araç kokusu sayesinde bu benim için sorun olmuyor.

 3. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Gökberk Şen

  Firma olarak bizle sürekli çalışan müşterilerimize promosyon oto kokusu dağıtmak için harekete geçtik. Şirketle görüştük. İşlerinin ehli olduklarını zaten duymuştuk. Tavsiye üzerine sipariş verdik. Kendileri ilk olarak bir örnek hazırladılar. Çok hoşumuza gitti. Sürekli geri dönüş yaptılar. Söz verdikleri gibi teslimatı, belirlenen saatte yaptılar. Ürünler cidden kaliteli bir şekilde üretilmiş. Oto kokusunun enfes bir aroması var. Ödediğimiz paraya gerçekten değdi. Herkese bu oto promosyon kokusu firmasını öneriyoruz. Çünkü özenerek işlerini yapıyorlar.

 4. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Buğra Çal

  Açmış olduğumuz dershaneye daha çok öğrenci kaydedebilmek için farklı bir yol seçmek istedik. Promosyon oto kokusu güzel bir yol olarak bize gözüktü. Çünkü herkes aracının iyi ve etkili kokmasını ister. Bunun için önerilen bir firmayla görüştük. Çok ilgili bir yaklaşım ortaya koydular. Adet sayısında, promosyon kokunun üstünde neler yazması gerektiğine dair birçok tercihte bulundu. Hepsini dikkate almışlar. Sıradan bir aroma kullanmamışlar. Gerçekten etkisi aylarca sürebilecek bir koku kullanmışlar. Elbette bu durum işlerimizi çok iyi bir biçimde etkiledi. Şimdi her dönem kendileriyle çalışıyoruz. Daha fazla sipariş veriyoruz.

 5. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Mehmet Metin

  Tanıtım yaparak firmamızın ayakta kalmasını sağlamak için harekete geçtik. Bu konuda alanında iyi olan şirket ile iletişim kurduk. Bize ilk olarak hangi sektörde yer aldığımız sordular. Daha sonra büyük bir katalog gönderdiler. Bunun içinden seçim yaptık. Opsiyonlar çok fazlaydı. Hem koku hem de renk çeşitliliği tatmin ediciydi. Sonrasında ise ürünler bize kargo yoluyla postalandı. 2000 tane oto promosyon kokusunu, satın alma işlemini yapan müşterilerimizin tümüne verdik. Ücretsiz bir biçimde gerçekleştirdiğimiz bu işlem sonrasında bir bölümü yeni müşteri olarak aramıza katılmaya başladı. Yani promosyon sonuçlarını verdi. Bunu da işletmenin üretmiş olduğu kokuların kalitesine bağlıyoruz. Arar aramaz hemen yanıt veriyorlar. Son derece kibar çalışanları var. Ayrıca beklentileri karşılama noktasında çok başarılılar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir