Promosyon Oto Kokusu – Koku06

2 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(2 müşteri yorumu)

Stok Kodu: Koku06 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Oto Kokusu

Pazarlama stratejileri söz konusu olduğunda en çok tercih edilen alternatifler arasında promosyonlar ürünler gösterilir. Markaların tanınırlığını arttırması, daha büyük bir kitleye hitap etmesi ve popüler hale gelmesi adına tercih edilir. Bu aşamada ise promosyon oto kokusu talep gören seçeneklerden biridir. Son dönemde pek çok firma ya da kurumsal şirket oto kokusu hediye ederek tüketicilerin dikkatini daha çok çekmeyi amaçlar.

Firmaya Özel Tasarım

Promosyon oto kokusu söz konusu olduğunda şirketimiz, firmalara özel tasarımlar hazırlayarak daha çok memnun olmalarını hedefler. Uygun fiyatlı ve aynı zamanda hızlı bir ürün olması nedeniyle promosyon parçalar şirketlerin vazgeçilmez tanıtım ürünlerinden bazılarıdır.

 • Oto kokuları ise yakın zaman içerisinde kalem, defter, anahtarlık gibi alternatiflere göre popüler hale gelmiştir.
 • Üzerinde firmanızın logo ya da resminin olduğu kokular hazırlatarak ismini daha büyük kitlelere ulaştırabilirsiniz.
 • Tamamen birinci sınıf kaliteli malzemelerden hazırlandığı için hemen deforme olmaz ya da eskimez.
 • Kokusu ise rahatsız edici olmamak ile birlikte uzun süre kalıcılığını sürdürür.
 • Hem estetik hem de dikkat çekici görünümleri sayesinde prestijinizi olumlu yönde etkiler.

Alerjik Açıdan Rahatsız Etmez

Promosyon araç kokusu içerisinde kanserojen madde olmadığı gibi baş ağrısına da neden olmaz. Vatandaşların ya da tüketicilerin sağlığına zarar vermeyecek şekilde büyük bir titizlikle hazırlanmıştır.

Promosyon oto kokusu günlük hayatta işe yarayan bir ürün olduğu için tüketicinin de memnuniyetine hitap eder.

Kullandığınızın aracın havasını anında değiştirebileceği gibi son derece uzun ömürlüdür.

Üzerine istediğiniz baskı tekniği kolayca uygulanır ve daha sonrasında akma ya da solma gibi problemler yaşanmaz.

Tüketiciyi memnun edecek kullanışlı ve ekonomik bir promosyon ürün araştırması yapıyorsanız hemen sipariş verebilirsiniz.

 

En İyi Reklam Araçlarından Biri

Bu tür parçalar, en iyi reklam araçlarından bir tanesidir. Özellikle markaların ya da büyük şirketlerin tüm tüketicilere hitap edebilecek şekilde reklam vermeleri her zaman mümkün değildir.Televizyon ya da internet ya da kitle iletişim araçlarının yanı sıra bu tür promosyon ürünlerden destek almak, daha kalıcı bir sonuç elde edebilmek adına yararlı olacaktır. Promosyon oto kokusu sayesinde ise daha büyük kitlelerle temas kurma fırsatı elde edersiniz.

Geri dönüşüme uygun: Kırtasiye ürünleri ya da promosyon otomobil kokusu söz konusu olduğunda mutlaka geri dönüşüme uygun olmasına dikkat edilmelidir. Reklam yaparken doğaya zarar vermemek adına her zaman geri dönüştürülebilir parçaları kullanmak faydalı olacaktır. Bu aşamada ise firmamız tamamen doğal, kısa sürede doğaya karışabilecek materyallerden müşterilerin isteklerine göre ürünleri tasarlar.

Uygun Fiyatlı Ve Pratik

Promosyon oto kokusu, başta olmak üzere tüm ürünlerimizin fiyatları son derece uygun ve aynı zamanda ekonomiktir. Sipariş vermeniz durumunda en kısa süre içerisinde hazırlanır ve belirlediğiniz adrese kadar teslimatı yapılır. Talep ettiğiniz tutar ne kadar yüksek olursa aynı oranda fiyatlarında indirim uygulanmasına özen gösterilir.

Bu tür oto kokuları ya da farklı alternatifler ile birlikte tüketicileri memnun ederek satın alıma daha çok teşvik edebilirsiniz. Böylelikle markanın reklamı yapılır ve hitap ettiği kitle giderek genişlemeye başlar. Sektörde önemli yerlere gelebilmek açısından her zaman bu tür reklam ürünlerden destek almak faydalı olacaktır. Belirtilen noktada ise kuruluşumuz tüm isteklerinize en kısa sürede yanıt vermeye özen gösterir.

Promosyon Oto Kokusu – Koku06 için 2 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Mehmet Çevik

  Marka tanınırlığı konusunda en etkili yöntemin otomobil kokusu olduğunu bizzat deneyimledik. Firmanın bu noktada çok iyi olduğunu biliyorduk. İlk olarak işletmeyle görüştük ve ne istediğimizi tam olarak ifade ettik. Bize harika bir geri dönüş sağladılar. Kokunun mükemmel olması, müşterilerimizin memnuniyetini yukarı çekti. Çünkü birçok erkek ya da kadın şoför, bu koku sayesinde araç içinde daha ferah bir hava elde ettiklerini ifade ettiler. Müşteri sayımız günden güne artıyor. Artık birçok kişi bizi takından tanıyor. Kendileriyle çalışmaya devam edeceğiz. Ürünler bitince hemen sipariş geçeceğiz.

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Abdullah Tan

  Kamyonumla gün içinde birçok farklı ürün taşıyorum. Haliyle bu ürünlerin kokusu araç içine siniyor. Bu problem cidden çok can sıkıcı bir hal almaya başladı. Aracıma yakıt aldığım yerden bana promosyon bir koku verdiler. Bunun iyi olduğunu, son kalitede üretildiğini söylediler. İlk zamanlar çok ciddiye almadım. Ancak farkı kullanmaya başladığım zaman gördüm. Çünkü aracın ön panelinden başlamak üzere koku hemen kendisini gösterdi. Artık en ağır ve kötü kokan ürünleri taşısam bile bunun etkilerini hiçbir zaman hissetmiyorum. Benzinim bittiği zaman yine oradan yakıt alacağım.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir