Promosyon Oto Kokusu – Koku05

2 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(2 müşteri yorumu)

Stok Kodu: Koku05 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Oto Kokusu

Promosyon ürünler, farklı konseptlerde ticaret yapan işletmelerin tanıtımına katkı sağlayan materyallerden oluşur. Reklamcılık sektörü içinde yer alan bu eşyalar arasında promosyon oto kokusu öne çıkar. Her ne kadar küçük ve sıradan gibi gözükse de, potansiyel müşterileriniz arttırma konusunda büyük avantaj sağlar. Böylelikle satışlarınızı yukarı çekmeniz mümkün olacaktır.

Kullanılan araçların içinin iyi ve güzel kokması her zaman önemlidir. Daha ferah bir ortamın yaratılması, sağlık açısından sorun çıkmasının da önüne geçer. Türkiye’deki otomobillere baktığımızda, araç kokusu kullanmayan araç neredeyse yoktur. Genellikle dikiz aynasının olduğu yerin hemen altına asılır. Farklı koku konseptleri vardır. Hareket ettikçe esans yayılır ve başta sigara olmak üzere kötü kokuların etkisi kırılmış olur. Promosyon araç kokusu, bu özellikleri taşımasıyla bilinir.

Promosyon Oto Kokusu Bütçenize Zarar Vermeyecek

Promosyon oto kokusu, maliyeti son derece düşük olan bir üründür. Değişik malzemelerden üretilir. En çok kullanılan ve tercih edilen ise karton olanlardır. Üstünde özel bir baskı sistemi mevcuttur. Tanıtıma katkı sağlayabilmesi için tercihe göre renklendirme yapılır. Diğer tüm promosyon ürünleriyle kıyaslandığı zaman fiyatı çok uygundur. Reklam ve tanıtım çalışmalarında genellikle çok yüksek bütçelerin kullanılması, mevcut materyalin daha fazla tercih edilmesini sağlar.

Promosyon araç kokusu, en iyi reklam yöntemi olarak kabul edilmekte. Çünkü mevcut kokunun asıldığı yer, dışarıdan bakıldığı zaman görünen ilk alandır. Bir arabanın camında yer alan ve sallanarak dikkat çeken ürün, kişide büyük bir merak uyandırır. Birçok kişi bunun ne olduğunu merak eder. Üzerinde yer alan desen, renk, firma sembolü, adres, logo her daim akılda kalıcıdır. Bu açıdan bakıldığı zaman çok sayıda avantaj demektir.

Promosyon Oto Kokusu Çeşitliliği Göz Kamaştırıyor

Promosyon otomobil kokusu çeşitleri oldukça fazla. Firma olarak size çok geniş bir katalog sunuyoruz. Şu opsiyonlar söz konusu;

 • Son yıllarda büyük ilgi gören 3D promosyon otomobil kokularını üretmekteyiz. Fiyatları son derece uygun. Hem şık bir görünümü var hem de araca farklı bir hava katıyor.
 • Şişeli olan kokuların dizaynı çok daha değişik. Ağır olmayan ve otomobile hiçbir şekilde zarar vermeyen bu promosyon ürünüyle fark yaratmanız çok zor değil.
 • Bunlara ek olarak fan için dizayn edilmiş olan ürünleri de tercih etmek mümkün.
 • Maliyeti düşük olduğundan kağıttan üretilmiş kokular oldukça popülerdir.
Kullanım Alanı Geniş Oto Kokuları

Promosyon oto kokusu son derece geniş bir kullanım alanına sahip. Bunları en çok tercih eden işletmelerin başında akaryakıt istasyonları geliyor. Benzin alan ya da gaz dolduran bir müşteri, kendisine verilen bu ürünü hemen aracın ilgili bölümüne asar. Kokunun etkisi geçinceye kadar bunu çıkarmaz. Bu materyal zamanla aracın bir parçası haline gelir. Bedava dağıtıldığından, müşteri yakıt alma işlemlerini ilgili yerden yapar. Buna ek olarak araç alım ve satımı yapan firmaların da bu ürünleri tercih ettiğini söylemek lazım. Promosyon oto kokusu üretiminde son derece engin bir tecrübeye sahip olan firmamız, değişik tüm konseptlere uygun ürünleriyle müşteriye daha kısa yoldan ulaşmanızı sağlıyor. İlk olarak bir seçim yaparak, hangi tür kokuyu istediğinizi söylemeniz yeterli. Ardından değişik şekil ve türler arasından en uygun olanına karar verebilirsiniz. Üstüne basılacak olan adres, logo, kullanılacak renk hususunda seçim gerçekleştirilebilir. Son derece ucuz olan promosyon ürünlerin üretimine böylelikle geçilmiş olacaktır.

Promosyon Oto Kokusu – Koku05 için 2 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Hamit Karases

  Reklam yapmak için paramız yoktu. Sektöre giriş sonrasında hem tanınmak hem de fark yaratabilmek amacıyla harekete geçmek istedik. Bu noktada birçok kişi oto kokusu promosyonunun etkili olacağını söyledi. Biz de ilk olarak bir marka sembolü tasarladık. Daha sonra bunu firmaya verdik. Araba şeklinde bir koku istediğimizi belirttik. Bize teslim edilen oto kokuları tam istediğimiz gibiydi. Her alışveriş yapan kişiye dağıttık. Seçilen renk tüm arabalarla uyumlu olduğundan geri dönüşü genel anlamıyla çok olumlu seyretti. Hatta birçok kişi arkadaşını bize yolladı.

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Sedat Yurt

  Ben bir otobüs şoförüyüm. Doğal olarak gün içinde binlerce kişiyi taşıyorum. Aracın kokusu da değişmekte. Binen ve inenlerin kokusu siniyor. Böyle durumlarda her zaman ferah bir hava sağlamak ne kadar zor biliyorum. Ancak geçen gün aracı yıkattıktan sonra oradaki görevli çocuk aynanın altına bir koku taktı. Etkili olduğunu ifade etti. Gerçekten ilk seferde bunu hemen gördüm. Çünkü ne kadar fazla insan otobüse binerse binsin, koku etkisini kaybetmiyor. Hatta geçen gün bir yolcu kokuyu nereden aldığımı sordu. Ona eşantiyon bir promosyon ürün olduğunu söyledim.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir