Promosyon Oto Kokusu – Koku04

6 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(6 müşteri yorumu)

Stok Kodu: Koku04 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Oto Kokusu

Etkili bir reklam, doğru planlamayla paralel olmalıdır. Bu noktada kendinizi hem basit hem de daha az masrafla ifade etmeniz, iyi bir geri dönüş sağlar. Promosyon ürünler, bu anlamda ihtiyaçları karşılar ve müşteri sayınızı arttırır. Promosyon oto kokusu, bir araçta dikkat çeken ilk şeydir. Dikiz aynasının altında yer alan ve cama paralel uzanan bu materyal, satışlarınızı yukarı çekecektir. İşletmemiz, bu sektörde yıllardan beri hizmet vererek, başarılı tasarımlara imza atmakta.

Reklamınızı Makul Bir Ücretle Yapın

Reklam yapmak ciddi bir maliyet ister. Bu noktada ajansların belirlemiş olduğu fiyatlar genellikle çok yüksektir. Bundan dolayı birçok firma ve işletme, büyük bütçeler oluşturmak zorunda kalıyor. Ancak promosyon oto kokusu bu sorunu ortadan kaldırmakta. Toplu bir şekilde satın alınan materyallerin karşılığında devasa ücretler ödemiyorsunuz. Böylelikle reklamınızın yapılması daha ucuza mal oluyor. Bu avantajı değerlendirmek adına istediğiniz tasarımı bizden talep etmeniz mümkündür.

Daha Fazla Müşteri Toplayın

Müşteri çekmek ya da var olan müşterilerini kalıcı olmasını sağlamak, genellikle zor bir işlem olarak kabul edilmektedir. Ancak promosyon otomobil kokusu, bu süreci kısaltmaktadır. Tamamen bedava olarak verilir. Araç içinde ve herkesin görüneceği yerde durur. Fark edilmesi çok kolaydır. Üstünde yer alan desen, sembol, logo, renk, dizayn sayesinde ilgi toplar. Böylelikle müşteri sayınız, beklentilerinizin üstüne çıkmış olur. Dünyanın neresinde olursa olsun, bedava verilen bir ürün, her zaman o işletmenin avantaj elde etmesini sağlar. Buna ek olarak sizden sürekli hizmet alan kişileri, zaman zaman onlara vermiş olduğunuz promosyonlarla ödüllendirebilir, bir ömür boyu sizi tercih etmenizi sağlayabilirsiniz.

Akaryakıt İstasyonları İçin Vazgeçilmez Bir Reklam Yöntemi

Promosyon oto kokusu, değişik hizmetler veren birçok firma, şirket, işletme tarafından tercih edilen bir reklam yöntemidir. Benzin ve akaryakıt istasyonlarının büyük bir bölümü, elde etmiş oldukları başarıyı buna borçludur. Aracıyla gelen ve benzinini alan bir müşteri, kendisine sunulan promosyon ürün sayesinde büyük mutluluk duyar. Aynı zamanda çok değerli hisseder. Aracında kullandığı oto kokusu, ona her daim firmayı hatırlatır. Artık başka bir yerden benzin alması söz konusu değildir.

Farklı İş Kollarında Tercih Edilebilir

Promosyon araç kokusu dağıtan işletmeler sadece benzin istasyonlarıyla sınırlı değildir. Araba temizliği yapan firmaların da buna büyük bir ilgi gösterdiğini söylemek lazım. Yıkama işlemlerini gerçekleştiren işletmeler, süreç sonrasında bir nevi imzalarını ve kartvizitlerini içeren kokuyu müşterisine sunarlar. Hatta zaman zaman bunu kendileri bizzat, dikiz aynasının altına takır. Hizmet verilmiştir ve imza da atılmıştır. Araç sahibi böylelikle bir aidiyet hisseder. Otomobil tamiri yapan yerler, araç satan galeriler ve daha farklı sektörlerdeki birçok isim, bu şekilde marka değerlerini arttırabiliyorlar.

Birçok Farklı Opsiyon İçinden Seçim Gerçekleştirin

Promosyon oto kokusu, tek bir türe sahip değildir. Firma olarak sunmuş olduğumuz opsiyonlar şöyle;

 • Koku çeşitliliğimiz tatmin edici. Ferahlatıcı, ağır, hafif, baharatlı, çiçek aromalı gibi seçenekler var. Bunlardan istediğinizi seçin.
 • Bu sektörde yaşanan gelişmeleri çok yakından takip ettiğimiz için klasik kartonu, üç boyutlu, hareketli gibi farklı promosyon oto kokusu üretebiliyoruz. Size en uygun olan hangisiyse, makul bir ücret karşılığında satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Renk ve desen seçiminde yüzlerce alternatif var. Dilerseniz bir otomobil şeklinde promosyon koku tasarlıyoruz. Daha klasik ya da modern olanları da var.

Promosyon oto kokusu üretimi sırasında mesajı tam olarak vermek adına firmanızın sembolünü ekliyoruz. Telefon bilgileri ve açık adres de yer aldığından, sizi bulmak isteyenler hiçbir şekilde zorlukla karşılaşmıyorlar.

Promosyon Oto Kokusu – Koku04 için 6 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Remzi Uçan

  Gün içinde birçok kişi müşteri olarak benzin istasyonumuza geliyor. Biz de neden daha fazla kişi olmasın diye kendi kendimize bir plan yaptık. En çok kullanılan yöntemin araç promosyon oto kokusu olduğunu öğrendik. Bunun için görüştüğümüz işletmenin değişik opsiyonlar sunması çok hoşumuza gitti. Üretimi kısa süre içinde tamamladıktan sonra bize teslimini yaptılar. Bunların tümünü her araca dağıttık. Çok memnun kaldık. Çünkü müşteriler, tasarımın harika olduğunu söylediler. Üstelik tüm araçlarda da güzel bir görünüme sahipler. Böylelikle geri dönüş bizim açımızdan iyi oldu.

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Fatma Açık

  Araba kokularına genellikle çok mesafeli yaklaşan birisiyim. Küçük bir materyalin tüm aracın havasını değiştirebileceğini düşünmüyordum. Fakat bu fikrim son yaptığım alışveriş sonrasında tamamen değişti. Gerçekten iyi bir iş çıkarmışlar. Çok büyük olmayan ürün ağır değil. Renk seçimi başarılı. Ancak beni asıl etkileyen şey kokunun kendisi oldu. Çünkü yoğun aromalı bir esans tercihinde bulunmuşlar. Bu da esansın çok uzun bir süre boyunca hiçbir farklılık olmadan araç içine sinmesini sağlıyor. Gerçekten duymuş olduğum memnuniyetin derecesi çok yüksek. Kendilerine teşekkür ediyorum.

 3. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Osman Akçay

  Temizlik firması olarak sektöre girdikten sonra reklam yapmak adına oto promosyon kokusu siparişi verdik. Birçok işletme arasından bu şirketi seçtik. Çok farklı konseptlerde imalat yaptıklarını söylediler. Başlangıçta 1000 tane aldık. İmalatını kısa sürede tamamlayıp gönderdiler. Duymuş olduğum memnuniyeti kelimelerle ifade etmek zor. Çünkü esansı gerçekten güçlü. Birkaç kullanımlık değil. Olumlu geri bildirimler geliyor. 1000 koku bitmek üzere. Yeni sipariş geçmek için büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum. Herkese bu firmayı tavsiye ediyorum.

 4. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Salih Kurtcan

  Rakiplerin artmasıyla beraber işlerimizi yoluna koymak üzere oto promosyon kokusu siparişi verdik. Bu firmayla tavsiye üzerine çalışmaya başladık. Gerçekten çok profesyonel olduklarını gördük. Çünkü her aşamada görüşümüzü aldılar. Nasıl bir koku olacağından, oto kokusunun şekline kadar bizim isteklerimizi göz önünde bulundurdular. Ortaya çıkan sonucu kendimiz bizzat gördük. Kalıcı bir koku kullanılmış. Aracın içinde etkisini hemen göstermekte. Dağıtımını yaptığımız müşteriler de yeniden geldiklerinde kokuyu övdüler. Artık reklam için bu şirketle çalışmaya devam edeceğiz.

 5. 5 üzerinden 5 oy aldı

  İrfan Koca

  Otomobil yıkama işindeyiz. Nasıl daha fazla kişiye hitap edebiliriz sorusunun yanıtını arıyoruz. Bunun için otomobil kokusu üreten firmayla görüştük. Bize bir yol haritası çıkardılar. Otobüs, kamyon ve taksi şekline sahip olan üç değişik koku ürettiler. Görünümü cidden son derece şık. Daha sonra otobüs garajlarına gittik ve bunları dağıttık. Kamyon nakliyat tesislerinde de aynı yöntemi uyguladık. Üstünde adresimiz de yer alıyordu. Bir hafta içinde dağıtım yapmış olduğumuz kişilerin bir kısmı bize gelerek araçlarını yıkattı. Yani sonuç istediğimiz gibi oldu. Bunun tek nedeni promosyonu bedava dağıtmamız değil. Kokunun kalıcı olması. Çünkü müşterilerin büyük bir bölümü, kokunun halen araç içinde etkili olduğunu söylüyorlar. Ben de bu promosyon kokusunu kullanıyorum. Müşterilerimin ne kadar haklı olduğunu gördüm. Kesinlikle başarılı bir işletme. Bütçem de zarar görmedi.

 6. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Gizem Candan

  Promosyon olarak oto kokusu dağıtmak için harekete geçtik. Araç yıkama dükkanımız var. Şirket ile görüştük ve fiyat aldık. Meblağ bizim için uygundu. İlk etapta 500 tane koku istedik. Yaptığımız işe uygun bir tasarıma imza atmışlar. Aynı zamanda bizim istediğimiz gibi dükkanın ismini, adresini, iletişim bilgilerini görünecek şekilde yazmışlar. Bize çok kısa süre içerisinde siparişler ulaştı. Yıkadığımız arabalara bu promosyon kokularını dağıtıyoruz. Birçok müşteri kokudan o kadar memnun kaldı ki, bunu üreten işletmenin bize adresini sordu. Gerçekten işinin ehli bir marka. Kendilerini şiddetle tavsiye ediyorum.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir