Promosyon Oto Kokusu – Koku03

2 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(2 müşteri yorumu)

Stok Kodu: Koku03 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Oto Kokusu

Reklam ve pazarlama teknikleri arasında birçok farklı yöntem dikkat çekiyor. Bunlardan birisi olan promosyon, en basit tabiriyle müşteri arttırmak adına dağıtılan, günlük yaşamın farklı yerlerinde kullanılabilen ücretsiz ürünlerdir. Firmanın amblem ya da logosunun yer aldığı promosyon oto kokusu bunun en güzel örneğidir. Değişik aromalardan oluşan bu hediyeyi, müşterilerin beklentisine göre tasarlıyoruz.

Akaryakıt İstasyonları Reklamlarını Yapabiliyor

Promosyon oto kokusu, tüm sektörlerde kullanılabilecek bir ürün olarak dikkat çekiyor. Ancak ağırlıklı olarak araç ve otomobille alakalı iş kollarında faaliyet gösteren firmalar tarafından tercih edilmekte. Akaryakıt istasyonları bunlardan birisi. Bedava olan her şeye ilgi gösterilmesi bir gerçek üzerinden yola çıkılarak hazırladığımız araç kokuları, daha fazla müşteri anlamına geliyor. Bunun yanı sıra müşteri devamlılığı da sağlanmakta.

Otomobil Satan ve Tamirini Yapan Firmalar Kullanılabilir

Promosyon otomobil kokusu ile daha geniş kitlelere hitap edebilecek bir diğer sektör ise araç alım ve satım işlemlerini yapan galerilerle bunların tamirini gerçekleştiren firmalardır. İlgili yerlerde genellikle büyük bir sirkülasyon söz konusudur. İlk defa buraya gelen bir kişi işlemlerinin ardından kendisine verilen promosyon kokuyu hemen kullanmaya başlar. Böylelikle firmaya dair iyi bir imaj ortaya çıkar. Bu kişi, bir sonraki hizmeti alım sürecinde de, promosyon oto kokusu sağlayan işletmeyi tercih edecektir.

Promosyon Ürünlerle Müşteri Sadakati Sağlanıyor

Piyasada var olan rekabet, birçok değişik yöntemi de gündeme getiriyor. Promosyon oto kokusu, bunun en etkili yolu olarak tanımlanmakta. Artık geleneksel pazarlama tekniklerinin geride kaldığı çağımızda, bu tip materyalleri dağıtan işletmelerin müşteri potansiyeli de artmakta. Bunun yanı sıra müşteriler, sahip oldukları ve tarafınızdan sağlanan promosyon ürün sayesinde firmaya dair sadakat hissetmeye başlayacaktır. Böyle kişilerin bir nevi ödüllendirilmesi, kısa sürede duyulacak ve yeni müşteriler de sizden hizmet almaya başlayacaktır.

Çok Fazla Para Harcamayın

Promosyon araç kokusu avantajları arasında maliyetin ve bunun sonucunda ortaya çıkan meblağın düşük olması her daim büyük bir avantajdır. Reklamcılık sektörünün çok uçuk hizmet ücretlerinden bahsettiği günümüzde, fazla para harcamaya gerek kalmadan tanıtımınızı yapabilirsiniz. Bu noktada meblağ hiçbir şekilde bütçenizi yormayacak. Üstelik bunun size olan geri dönüşü hem hızlı hem de olumlu olacak. Bedava bir araba kokusunun müşteri üzerinde firmanıza dair bıraktığı imaj pozitif sonuçları da beraberinde getirecek.

En Etkili Tanıtım Yöntemi

Promosyon araç kokusu, en etkili tanıtım yöntemlerinden birisi olarak kabul ediliyor. Bunun nedenleri ise çok açık;

 • Firma olarak hiçbir şekilde kaliteden taviz vermeden promosyon otomobil kokusu üretmekteyiz. Birinci sınıf malzeme kullanıyoruz. Bunları satın aldıktan sonra müşterinize sunduğunuz zaman, uzun yıllar boyunca tercih edilebilmesi size çok olumlu bir geri dönüş sağlıyor. Çünkü müşteri, basit gibi görünen bir promosyon materyale bile ne kadar değer verdiğinizi anlıyor.
 • Promosyon araç kokusu, görsel anlamda büyük bir etki yaratmasıyla dikkat çekmekte. Otomobil, kamyon, otobüs ve daha birçok değişik taşıtta kullanılabiliyor. Özellikle dikiz aynasının olduğu bölüme asılmış olması, hemen dışarıdan fark edilmekte. Bunun geri dönüşü her daim olumlu oluyor.
 • Üretim aşamasında her zaman beklenti ve istekleri göz önünde bulundurmaktayız. Koku çeşidi, malzeme tipi, görünüm gibi farklı konularda opsiyonlar sunmaktayız.

Promosyon araç kokusu konusunda değişik konseptlere uygun üretim yapmaktayız. Dilerseniz sadece firmanızın logosunu koyuyoruz. İstenildiği taktirde adres ve iletişim bilgilerini de ilgili yere okunaklı bir biçimde yazmaktayız. Buna ek olarak kokuya bizzat kendiniz karar verebilirsiniz.

Promosyon Oto Kokusu – Koku03 için 2 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Mahmut Tek

  Sahip olduğumuz benzin istasyonunun işlerini daha da yukarı çekebilmek için araba kokusu promosyonu düzenlemeye karar verdik. Bunun için uygun fiyatlı bir teklifi bu firma verdi. Önce bizim görüşümüzü aldılar. Nasıl bir tasarım istediğimizi sordular. Bunun sonrasında ise kısa sürede üretimi sağladılar. Teslimatı gecikmedi. Söz verdikleri zaman dilimi içerisinde ürünler elimizde oldu. Gerçekten çok kaliteli bir şekilde imal edilmiş. Uzun süreli kullanımlar için de uygun. Bundan dolayı kendilerine teşekkür etmek istiyorum. Üstelik geri dönüşü de olumlu oldu. Genel bir memnuniyet havası var.

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Dilek Gürses

  Zaman zaman gittiği araba yıkamacıları bana oto kokusu veriyor. Eşantiyon olarak dağıtıyorlar. En son aracımı temizletmek için gittiğimde bana yine promosyon bir ürün sundular. Bu defa daha farklı bir görünümü vardır. Rengi çok hoşuma gittik. Sanırım 3 d diyorlarmış. Yani üç boyutlu bir tasarımı var. Takıp kullanmaya başladım. Zaman zaman arabada sigara içiyorum. Bundan dolayı kötü kokular siniyor. Fakat bu koku sonrasında problemden kurtuldum. Özellikle ilk defa aracıma binen kişiler, farkı kısa süre içinde görebiliyorlar. Uzun süreli kullanımlar için uygun.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir