Promosyon Oto Kokusu – Koku02

2 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(2 müşteri yorumu)

Stok Kodu: Koku02 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Oto Kokusu

Her türlü alanda temin edilen otomobil kokuları, etkili birer reklam aracıdır. Araçlarda temin edilen kokular, markaların popüler hale gelmesini desteklemektedir. Özellikle de markaların daha bilindik bir hale gelmesinde etkilidir. Bu anlamda promosyon oto kokusu sık sık tercih edilir ve kurumların isteğine bağlı olarak tasarlanır. Böylece;

Markaların adını duyurmak adına promosyonlarını dağıtması sağlanır.

Müşteri memnuniyeti kazanmak için de promosyonlara yer verilmektedir.

Bu aşamada her markanın isteği dikkate alınır ve tasarıma geçilir. Gerek ebatlar gerekse renkler üzerinden karar vermeniz beklenir. Belirtilen tüm hususlara uygun bir şekilde promosyonların hazırlanmasına özen gösterilir. Son olarak promosyon oto kokusu tasarımını onaylamanız esas alınır. Böylece belirtilen adet kadar baskıya geçilmektedir.

Promosyon Araç Kokusu Tasarımları

Yukarıda da belirttiğimiz üzere promosyon oto kokusu adına markaların tasarımları dikkate alınır. Gerek askıları gerekse baskıları için karar vermeniz esas alınır. Talep gören promosyon ürünler de sergilenir. Örnekleri dikkate alarak aralarından seçiminizi yapabilir ve promosyonları elde edebilirsiniz. Mesela;

-Askılar; Oto kokularının dikiz aynalarında sergilendiği açık durumda. Bu yüzden askı modeli son derece önemli. Genel olarak ipli kokuların tercih edildiği açık durumda. Asma kokular daha fazla dikkat çekiyor. Aynı zamanda kullanışlı olduğu için talep görüyor.

-Tasarım; Promosyon ürünlerin tasarımı için marka sahiplerinin istekleri göz önünde bulundurulur. Örneğin ebatlara karar verilir, renkleri belirlenir. Çözünürlük dahi yine marka sahiplerinin isteğine göre şekillenir. Bu aşamada yüksek çözünürlüğe sahip olan otomobil kokuları ön plana çıkmaktadır.

Tercih Edilen Promosyon Oto Kokuları

En çok tercih edilen promosyon oto kokusu, adından da anlaşıldığı üzere kokuları hoş olanlardır. Genelde hafif bir koku yayanlar tercih halinde. Keskin ve sert olan koku belli bir süre sonra rahatsızlık verir. Bunun için koku özlerini dikkate almanız ve tercihte bulunmanız son derece önem arz ediyor. Beraberinde ise;

Askılı ya da ipli olanlar göz önünde bulundurulabilir.

Talep gören kokular, sade tasarımlara sahiptir.

Çok renkli olan promosyon ürünler talep görmüyor. Özellikle de araçlarda sergilenmedikleri açık durumda. Bu yüzden sade bir görünüme sahip olan otomobil kokularından yana seçiminizi yapmanız faydalı olacaktır. Bir de mutlaka yüksek çözünürlük olan promosyon ürünlere yer verilmelidir.

 

Promosyon Oto Kokuları Nasıl?

Her zevke uygun olacak şekilde promosyon oto kokusu tasarımlarına yer veriliyor. Örneğin isteyenler ipli isteyenler ambalajlı olacak şekilde kokulardan seçimini yapabilir. Önceden de belirttiğimiz üzere koku ile ebat tercihinde bulunmanız gerekir. Arkasından da çözünürlük belirlemeniz ve promosyon üzerinde yer alacak olan yazıları belirtmeniz gerekmekte.

Markaların genel olarak isimlerini ve logolarını sergiledikleri açık durumda. Bir de adres ile iletişim bilgilerine sık sık yer verilir. Bu sayede markaya yönlendirme yapılır. Reklam aracı olan promosyon otomobil kokusu sayesinde markaların daha bilindik bir hale gelmesi söz konusudur. Nitekim markalar ön plana çıkmak için sık sık promosyon dağıtımına yer vermektedir.

 

Promosyon Oto Kokusu Fiyatları

Promosyon araç kokusu için belirlenen özellikler dikkate alınır. Bu yolla fiyatlandırmalara geçilir. Bir de baskı sayısına göre fiyatlar değişir. Son derece makul fiyatlardan yüzlerce promosyon ürünün hazırlanması sağlanır. Ve de bu etkili reklam aracı sayesinde markanızın adını duyurmanız kısa sürer. Ekonomik yolla reklam vermek isteyen markaların tercihi de bu yönde oluyor. Aynı zamanda müşteri memnuniyetinin artış göstermesi desteklenir. Gerek reklam gerekse memnuniyet açısından promosyon dağıtımına bir hayli önem verilmektedir.

Promosyon Oto Kokusu – Koku02 için 2 inceleme

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    Ahmet Demir

    Yeni açılan bir akaryakıt istasyonuyuz. Yerimiz biraz sapa kalıyor. Reklam yaptırmak için çok düşündük. Bir arkadaşımız promosyon araba kokusunun çok işe yarayacağını söyledik. Firmadan aldığımız binlerce ürün karşılığında çok fazla ödeme yapmadık. Benzin alan kişilere bunları dağıtmayı başladık. Sonuç gerçekten mükemmel. Çünkü bedava olduğu için müşterilerin sayısı artmaya başladı. Hatta sırf bu kokuyu alabilmek adına istasyona gelen ve benzin dolduran müşteriler var. Bu sayede tanınırlığımız da yükselmiş oldu. Gerçekten çok etkili ve hemen sonuç sağlayan bir sistem olduğunu rahatlıkla ifade edebilirim. Herkese tavsiye ederim.

  2. 5 üzerinden 5 oy aldı

    Ali Kaya

    Araç kokusuna çok büyük bir önem veriyorum. Akaryakıt aldığım yerden verilen araba kokularını hemen kullanırım. Çünkü ferah, güzel kokak bir araç herkesin isteğidir. Geçtiğimiz yıl işe giderken benzin almak için bir istasyona girdim. Üzerinde firmanın isminin olduğu bir promosyon koku verdiler. İpli bir şekilde üretilmiş. Kısa sürede ve hiç de zorlanmadan bunu taktım. Ardından 10 dakika sonra kokunun tüm arabayı sarmaya başladığını fark ettim. Çünkü çok etkili bir esans kullanmışlar. Rengi de çok hoş. Araç içi döşememle uyumlu bir görüntü çiziyor. Memnun kaldım.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir