Promosyon Oto Kokusu – Koku01

6 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(6 müşteri yorumu)

Stok Kodu: Koku01 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Oto Kokusu

Kurumlar markalarını öne çıkarmak için çeşitli promosyon alternatiflerine yer vermektedir. Örneğin promosyon oto kokusu bunlar arasında başı çekmekte. Çoğu markanın hediye olarak sunduğu otomobil kokuları, popüler promosyonlar arasında bulunuyor. Çünkü kokular;

Araçların en gözde yerinde, aynaların bulunduğu yerde sergileniyor.

Yaymış oldukları hoş kokudan dolayı da dikkat çekiyor.

Dikkate bağlı olarak markanın öne çıkması destekleniyor.

Promosyon ürünlerin üzerinde firma bilgilerine yer verilir. İsteyenler sadece markanın adını sunabilir. Adres veya iletişim bilgileri de isteğe bağlı olarak gözler önüne serilir. Bu sayede markanın bilinirliği artış gösterir. Öne çıkan markalar potansiyeli müşteri kazanır. Nitekim promosyonların temel amacı da müşteri potansiyelini arttırmak ve memnuniyeti desteklemektir.

Reklam Aracı; Otomobil Kokuları

Promosyon oto kokusu baştan da belirttiğimiz üzere markanın ön plana çıkmasına etki eder. Bu anlamda reklam aracı olarak sık sık temin edilir. Özellikle de oto sanayi servislerinin sık sık bu tarz promosyonlara yer vermesi dikkatlerden kaçmıyor. Sonuç olarak;

-Reklam; Hoş tasarımlara ve kokulara sahip olan promosyonlar, reklam aracı olarak temin edilmektedir. Bu sayede üzerinde yazan marka detayları dikkatleri üzerine çeker. Merak edenler de markayı görerek aklına kazır. Hem kaliteyi hem de güvenilirliği sembolize ettiği için promosyonlara büyük önem verilmektedir.

-Baskı; Her marka kendi isteği üzerine promosyon tasarımlarına yer verir. Örneğin şekil, renk ve baskılara yönelik fikirler alınır. Tamamen kurumun faydasına olacak şekilde tasarımın sağlanmasına özen gösterilir. Bu yolla istenilen şekilde promosyonların hazırlanması ve dağıtılması söz konusudur.

Promosyon Oto Kokusu Nasıl Olmalı?

En başta kokusunun hoş olması son derece önemli. Nitekim kokusu hoş olmayan promosyonların kullanılması mümkün olmaz. Ya da kullanıcıların hoşnut olmaması söz konusudur. Bunun için promosyon oto kokusu seçerken koku özlerini dikkate almanızda fayda var. Daha çok hafif kokulara sahip olanlar ön plana çıkmıştır. Bunun dışında;

İpli olarak temin edilen kokular daha fazla talep görüyor.

İsteğe bağlı olarak tekli şeffaf ambalaj üzerinden de sergilenir.

Bu aşamada marka sahiplerinin istekleri göz önünde bulundurulur. İsteğe bağlı olarak promosyon tasarlanır ve gösterilir. Onaylama neticesinde belirtilen sayıya kadar üretimi gerçekleşir. Öyle ki müşterilerini memnun etmek isteyenler binlerce promosyona yer verir. Aynı zamanda adını duyurmak isteyen markaların da tercihi bu yönde oluyor.

Promosyon Oto Kokusu Özellikleri

Promosyon oto kokusu için ebat ve koku tercihlerinde bulunmanız gerekir. Dikiz aynalarında sergilenen kokuların ebatları genel olarak küçük tutulur. Bu sayede kullanışlı hale gelmektedir. Ancak baskıların son derece kaliteli olmasına özen gösterilmelidir. Örneğin çözünürlüğün yüksek olması gerekir.

Yüksek çözünürlük ile tasarlanan promosyon otomobil kokusu üzerinde yazan yazılar ile kendini belli edecektir. Örneğin markanın logosu ön plana çıkmalıdır. İsteğe bağlı olarak adres ve iletişim bilgilerine de yer verilebilir. Tüm bu içeriklerin görünür hale gelmesi için renkler de önem arz etmektedir. Yaratıcı tasarımlar ve canlı renkler daha fazla dikkat çekiyor.

Promosyon Araç Kokusu Siparişi

Promosyon araç kokusu siparişi vermeniz uzun sürmeyecektir. Aksine internet üzerinden tasarımınızı sunabilir, ebatları ve kokuyu belirleyebilirsiniz. Bu niteliklere bağlı olarak kokunun hazırlanması uzun sürmez. Belirtilen adete göre baskının gerçekleşmesi sağlanır. Neticesinde de promosyonlar tamamlanır ve dağıtım için hazır hale gelir. Dağıtım neticesinde markanın daha bilindik hale gelmesi desteklenir. Aynı zamanda müşteri memnuniyetine yönelik promosyon oto kokusu tercihinde bulunmak gerekir.

Promosyon Oto Kokusu – Koku01 için 6 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Ali Çoban

  Otomobilimde kullanmış olduğu kokudan çok memnunum. Çünkü bir anda aracın içindeki atmosferi değiştirdi. Zaten dışarından binen kişiler bunu hemen fark ediyorlar. Vanilya kokulu promosyon ürün sayesinde ne kadar sigara içersem içeyim, kötü kokular çok kısa bir süre içerisinde uçup gidiyor. Böylelikle kendimi hem daha iyi hem de daha sağlıklı hissediyorum. Ayrıca bu sayede aracıma farklı bir hava da katmış oldum. Hem ben hem de ailem bu durumdan çok büyük bir memnuniyet duyuyor. Uzun süreden beri etkisini yitirmemiş olmaması ise bir başka avantaj.

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Semih Şen

  Arabamı satın aldıktan sonra oto galerici olan şahıs bana bir promosyon koku hediye etti. İlk bakışta son derece güzel bir görünümünün olduğunu fark ettim. Çünkü araba şeklinde yapmışlardı. Fan bölümünde kullanılacak şekilde dizayn etmişler. İlgili yere taktım. Özellikle çiçek kokularını çok sevdiğim için bu ürünü kullanmaya karar verdim. Gerçekten de fan çalışmaya başlayınca kısa süre içinde kokunun hemen kendisini göstermeye başladığını fark ettim. Esansı çok yüksek bir çözünürlüğe sahip. Arabamın için deyim yerindeyse çiçek bahçesine döndü. Eşim de bu durumdan çok memnun.

 3. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Sinan Özateş

  Araç sigorta firması olarak promosyon ile hem müşterilerimizi mutlu etmek hem de işlerimizi arttırmayı düşünüyorduk. Bunun için otomobil kokusu üreten işletme ile iletişim kurduk. Siparişi sayısının kaç olacağını söyledik. Beklediğimizden daha önce sipariş teslimi yapıldı. Özel bir ambalaj içerisinde yer alan kokulardan büyük bir memnuniyet duyduk. Tam istediğimiz gibi tasarlanmış. Üstelik çok uzun süreli kullanımlar için uygun. Bu durum işlerimizi olumlu yönde etkiledi. Birçok müşteri, kokuyu nereden sipariş ettiğimizi soruyor.

 4. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Alparslan Tutmaz

  Araç yıkama istasyonum var. İşlerimizi arttırmak ve daha fazla insana hitap edebilmek için farklı bir yol seçtik. Sipariş verdiğimiz oto promosyon kokusuyla bunu yapmaya başladık. Sonuç ise beklentilerimizin ötesine geçti. Çünkü aracını yıkayan kişilere sunmuş olduğumuz oto kokusu kalıcı. Esans hemen kendisini hissettiriyor. Zaten arkadaşlarına söylemişler. Şu an için kentin en çok müşteri çeken firmalarından birisi haline geldik. Ancak bunu kalıcı hale getirebilmek için bu işletmeyle çalışmaya devam edeceğiz. Kaliteli ve pahalı olmayan bir fiyat üzerinden imalat yapıyorlar. Kendilerine en içten dileklerimle teşekkür ediyorum.

 5. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Yunus Koç

  Etkili bir reklamın nasıl yapılacağı konusunda pek fikrimiz yoktu. Bedava ürün dağıtmak fikri üzerinden promosyon oto kokusu üreten firma ile çalışmaya başladık. Bize nasıl bir tasarım yapabileceklerini anlattılar. Seçimimizi yaptık. Sonuçtan ajans olarak çok memnun kaldık. Çünkü istediklerimizi tam olarak uygulamışlar. Kokunun kalıcı bir biçimde etki bırakması çok önemliydi. Uzun kullanıma uygun. Bu promosyonları müşterilerimize dağıttık. Geçen gün bir müşterimiz gelerek bir tane daha istediğini söyledi. Kokunun aromasının mükemmel olduğunu ifade etti.

 6. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Emre Canlı

  Geçen ay küçük çaplı bir firma açtık. Tanıtım işlerini bir süre boyunca yapmadık. Doğal olarak bizi tercih eden insan sayısı sınırlı kaldı. Bundan dolayı özel bir promosyon üzerinden dikkat çekerek, başarılı olma yolunu seçtik. Görüştüğümüz ve alanında iyi olduğunu öğrendiğimiz firma, konseptimize uygun ürünler hazırlardı. Bunlar oto kokusu şeklindeydi. İlk başta çok büyük etki yaratacağını düşünememiştik. Ancak dağıtım ile beraber çok olumlu geri dönüşler başladı. Yani oto kokusu promosyonu sayesinde işlerimizi yoluna koymayı bildik. Herkese bu yöntemi gönül rahatlığıyla öneriyorum. Firma gerçekten işini çok iyi yapıyor. Üstelik fiyatları da uygun. En çok dikkatimi çeken şey ise kullanmış oldukları kokuların araba içine hemen sinmesi.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir