İndirim!

Su Terazili – Tornavidalı – Cetvelli -Tablet Kalemi – my-323

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

 17,90  14,40 + KDV

Stok Kodu: my-323 Kategoriler: ,
Açıklama

Ürün metre, su terazisi, tornavida ve pda kalemi özelliğindedir.

Promosyon Tablet Kalemi Model Seçenekleri

Alt rengiyle birlikte dikkat çekmeye devam eden özel tasarımda binlerce kişinin değerlendirebileceği bir ürün ücretsiz bir şekilde dağıtılabiliyor. Promosyon tablet kalem olarak dağıtımı gerçekleştirilecek olan bu ürün, firmanızın bilgilerine, hizmet çeşitlerine ve istediğiniz diğer özelliklerine baskı aşamasında yer verilecektir. Bu sayede promosyon kalem ürünü olarak olabildiğince düşürülecek olan ücret sayesinde reklam giderlerini minimuma indirecek ve büyük kitlelere kaliteli hizmetinizle hitap edebileceksiniz. Ürün özellikleri hem ince uçlu olarak hem de geniş uçlu olarak dokunmatik cihazlarda kullanım kalitesinin artırılmasını sağlıyor. Tabletlerde parmak izi veya leke bırakmadan ekranda tüm işlemlerin gerçekleştirilmesi tablet kalemiyle mümkün olduğu için, tablet sahipleri her zaman bu ürünü kullanacaklar.

 

Su Terazili – Tornavidalı – Cetvelli -Tablet Kalemi – my-323 için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Mustafa Acar

  Ürün gerçekten süper verdiğimiz müşteriler bayıldı. Tek sıkıntımız ürün yetmedi yeniden sipariş verdik. Arkadaşlar işin hakkını veriyor. Hem okumuş hem kibar insanlar. 1 günde baskılı teslimat için ayrıca teşekkürler. İşinin hakkını veren insanlarla çalışmak güzel. Teşekkürler Promosyonbank

  • Promosyon Bank

   Mustafa bey selamlar. Ürünü beğenmiş olmanıza çok sevindik. Sizin için her zaman en iyi olanı hedefliyoruz. İthiyaçlarınız konusunda her zaman bekleriz. Ayrıca güzel iltifatlarınız için teşekkür ederiz. Her müşterimizin işini kendi işimizmiş gibi hassasiyetle yapmak bizim en mutlu olduğumuz durumdur. Yeni işlerde sizi yeniden görmek üzere.
   İyi çalışmalar dileriz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir