Su Terazili Cetvelli Tornavidalı Tablet Kalemi – my8272

3 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(3 müşteri yorumu)

 6,50 + KDV

Stok Kodu: my8272 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Cetvelli Su Terazili Tablet Kalemi Modelleri

Uygun fiyatlara sahip olan toplu kalem üretimlerinde artık firmanızın tanıtımı amacıyla ucuz promosyon plastik kalem de kullanabilirsiniz. Kalem üzerindeki alana bağlı olarak istediğiniz logonun, sözün veya farklı bir baskının yapılmasını talep edebilirsiniz. Okullarda, iş yerlerinde ve evlerde bulundurulabilecek ve hızlı bir şekilde kullanılabilecek kalem yapısı oluşturulmuştur. Özel olarak üretimlerde kalemin sızdırmaz olması, sadece belirli nesneler üzerinde yazı yazmaya ve çizime izin vermesi isteniyor. Uzun süre boyunca masanızda, cebinizde, çantanızda bulundurabileceğiniz kalemlerde hiçbir şekilde sızdırma problemi nedeniyle eşyalarınız kirlenmeyecektir. Promosyon tablet kalemi, modellerimizden biri mutlaka sizin için. Aynı zamanda çizim yaparken de kalemin ucundaki özel tasarım sayesinde, istemediğiniz fazladan sorun yaratacak bir mürekkep akıntısı gerçekleşmeyecektir.

Farklı renkli olan özel tasarım kalem sayesinde firmaların kendilerini müşterilerine tanıtabilmeleri, herkese hitap edebilmeleri kolay hale geliyor. Okullarda, restoranlarda, ofislerde, fabrikalarda küçük işletmelerde dahi dağıtımın kolay bir şekilde yapılması mümkündür. Kırmızı renkli promosyon plastik kalem ile firmanızın  okulunuzun  çalışma alanınızın özel logosunu, vizyonunu, misyonunu binlerce kişiye promosyon kalem duyurabilirsiniz. Plastik gövde yapısına sahip olan özel gövdeli ve yüksek çözünürlüklü baskı yapılabilen promosyon kalem uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor. En kaliteli mürekkep yapısı kullanılarak dolum yapıldığı için, yazı yazılırken veya şekil çizilirken herhangi bir kesinti olmayacaktır. Kalemin baş kısmındaki açma kapama bölümüyle de uç kısmını kapatabilir ve sızıntı riskini ortadan kaldırabilirsiniz.

Üretim sürecinde kullanılan teknikler sayesinde artık maliyetin çok yüksek oranda düşürüldüğü kalemler arasında promosyon kalemleri bulunuyor. Tek tip olarak üretimi gerçekleştirilen kalemlerde renk, boyut, kullanım özellikleri, mürekkep doldurma haznesi ve uç kısmı seri üretim sayesinde tamamen aynıdır. Binlerce üretilebilen kalemde aynı tip üretim sonrasında yüksek kalitede baskı da yapılabiliyor. Promosyon kalemler özellikle bir yerin tanıtımı ve bir kişinin kendini halkta bilinen bir hale getirebilmesi için bu yöntemden yararlanılabilir. Yüzlerce hatta binlerce plastik kalemin özel olarak kaliteli olması ve her zaman için sorunsuz biçimde kullanılabilmesi gerekiyor. Promosyon olarak dağıtımı sonrasında, reklamı yapılan firma sadece bir kez ödenen baskı ücretinin ardından hafızalarda kalacaktır.

Su Terazili Cetvelli Tornavidalı Tablet Kalemi – my8272 için 3 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Erkan Paksoy

  Plastik olmasına rağmen metalik gibi ve şık duruyor. Çok memnun kaldık elinize sağlık.

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Mustafa Terzi

  Ürün resimde gözükenden daha güzel bence. Baskı konusunda arkadaşlar çok yardımcı oldular. Güvenle çalışabilirsiniz. 10 üzerinden 10 Promosyonbank 🙂

 3. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Haydar Anlı

  Merhaba;
  Kalemlerin üzerine renkli baskı yapabilirmisiniz ? Kaç günde teslim edersiniz.

  • Promosyon Bank

   Merhaba;
   Su terazili kalem ürünümüz üzerine renkli baskı yapılabilmektedir. ortalama teslim süremiz 5 iş günüdür.
   Bilgilerinize.

Yorum Yap