Promosyon Dokunmatik Kalem (Metal) – my-15180

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

 2,20 + KDV

Stok Kodu: my-15180 Kategoriler:
Açıklama
Toplu Üretim Promosyon Tablet Kalemi

Toplu olarak yapılan üretimlerle birlikte promosyon tablet kalemi aynı tip ürün olarak aynı renkte ve boyutlarda binlerce adet üretilebiliyor. İmal edilme aşamasında kaç adet istediğinizi belirttikten sonra, yüksek miktardaki ürünü son derece düşük maliyetlerle temin edebilirsiniz. Promosyon kalem, ürünlerin yan kısımlarına son teknoloji baskı makineleri ile yüksek çözünürlüklü baskı işlemleri sayesinde baskı yapılabiliyor. Bu baskı, ürünü kullanan tüm müşterilerin ürünü kullanmaya devam ettikleri süre boyunca her zaman için reklamı da görmelerini sağlıyor. Dolaylı yoldan uzun vadede gördükleri reklam hafızalarında yer ediniyor. Firmanın bulunduğu iş kolunda hizmet almak istedikleri taktirde ilk olarak sizin kurumunuzun akıllarına gelmesine yardımcı oluyor.

Promosyon Dokunmatik Kalem (Metal) – my-15180 için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Eray Er

  Firmamızın logo baskısını ürün üzerine yaptırmak istiyoruz. 1000 adet sipariş versek baskı fiyatınız ne olur ne zaman bize ulaşır ? Siparişi nasıl vereceğiz ?

  • Promosyon Bank

   Selam;
   Tüm ürünlerimizin üzerlerine farklı teknikler kullanılarak baskı yapılabilmektedir. 1000 adetlik siparişinizde 4-5 gün içerisinde size teslimat yapabiliriz. Metal kalem ürünlerinde ortalama baskı bedelimiz 1000 adet için tek taraf lazer kazıma 150 TL, renkli baskı isterseniz renk başına 60 TL + KDV dir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir