Promosyon Dokunmatik Kalem (Çift Refilli) – my-1673p

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

 5,20 + KDV

Stok Kodu: my-1673p Kategoriler:
Açıklama
Yazı İçin Promosyon Tablet Kalemi

Yazı yazılması için kullanılabilecek olan tablet kalemlerinin mutlaka dokunmatik uçlarının dışbükey ve pürüzsüz olması gereklidir. Dokundurduğunuz noktanın çukur oluşturması ve içe doğru göçmesi halinde istenen verim elde edilemeyecek ve tablet kalemi kalitesiz olarak tanımlanacaktır. Bu tarz durumlarla karşılaşılmaması ve her zaman için yazının kalemle de yazılması, promosyon kalem ile mümkün. Reklamın özel olarak imal edilen ürünle yapılmaya başlanması ve bu tarz ürünlerde logoya, firma isimlerine özel baskı teknikleriyle yer verilmesi kaliteyi artırır. Yüksek çözünürlüklü baskı sayesinde, ürünlerde hiçbir şekilde ıslaklık veya sürtünmeden dolayı baskı tablet kaleminin üzerinden çıkmaz. Plastik yerine daha özel materyal kullanımı ise kalemin kalitesini artırıyor.

Promosyon Dokunmatik Kalem (Çift Refilli) – my-1673p için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Emir Şen

  Merhaba ürününüzün üzerine renkli baskı yapıyormusunuz ? Kalemleri karışık renklerde alma imkanımız var mı. Kaç gün sürer teslimatınız.

  • Promosyon Bank

   Emir Bey Merhaba;
   Metal kalem üzerine tampon baskı olarak bilinen baskı tekniğini kullanarak renkli logo baskısı yapmaktayız. 1000 adet kalem alımınızda ürünlerinizi ister tek renk isterseniz karışık renklerde alabilirsiniz. Ürünlerin baskı tamamlanmış bir şekilde ortalama teslimatı 5 gün sürmektedir. Kalem üzerine uygulanacak logo ve diğer detayları bize mail olarak gönderirseniz grafik çalışmanızı hazırlayabiliriz.
   Selamlar.

Yorum Yap