Promosyon Dolma Kalem – mg9131

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

 22,00 + KDV

Stok Kodu: 9131 Kategoriler:
Açıklama
 Roller Kalem Nedir?

Roller kalem, tükenmez kalem ve kurşun kaleme göre daha avantajlı, uzun ömürlü bir kullanıma sahip üründür. Kolayca bitmeyecek ve yıllarca kullanılabilecek bir kalem arayışında olan bireyler, roller kalem seçenekleri sayesinde ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Promosyon roller kalem yazışma yapan, sürekli yazı yazmak ve evrak onaylamak zorunda olan bireyler tarafından avantajlıdır. Mürekkebi bittiğinde kolaylıkla değiştirilebiliyor olması nedeniyle sizlere kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Zevkinize uygun bir roller kalem alarak sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Roller kalem, bireylerin zevkine hitap etmesi adına birbirinden farklı renk ve model seçenekleri bulunmaktadır. Üstelik belirtilen kalemler üzerine isim yazılarak kolay bir şekilde kişiselleştirilebilmekte ve müşterilerin memnuniyeti daha fazla arttırılmaktadır.

Promosyon Dolma Kalem – mg9131 için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Sedef Avcı

  Merhaba;
  Ürün kutusu ile birlikte mi geliyor ? Üzerine nasıl bir baskı yapabilirsiniz. Konu ile alakalı detaylı bilgi vermenizi rica ederim. Ayrıca kaç gün içerisinde teslimat yapabilirsiniz. Teşekkürler.

  • Promosyon Bank

   Merhaba;
   Dolma kalem ürünümüz kendi özel kutusu içerisinde teslim edilmektedir. Ürün metal olduğundan dolayı kalıcı olması açısından lazer baskı tekniğini önermekteyiz. Ürün teslimatımız sipariş işlemlerinizi tamamlamanız akabinde 4 iş günü süremektedir.

Yorum Yap