Promosyon Plastik Kalem – mg-62

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

 0,66 + KDV

Stok Kodu: mg-62-1 Kategoriler:
Açıklama
Lüks Promosyon Plastik Kalem

Son derece düşük bir reklam maliyetiyle yüksek oranda geri dönüş alınabiliyor. Özellikle doktorlar, eczaneler, restoranlar, sürücü kursları, dernekler, özel hizmet veren firmalar tarafından bu yöntem uzun süredir kullanılıyor. Binlerce adet kalem üretimi gerçekleştirilmesi için başvuruda bulunabilir ve tep tip düz olarak gördüğünüz kalemlerin üzerinde kendi firmanızın logosunu bulundurabilirsiniz. Bu sayede binlerce kişiye ulaşacak olan firmanız, promosyon kalem tükenene ve mürekkebi bitene dek reklam aracı olarak kullanılmaya devam edilebilecektir. Kalemin en kullanışlı özelliklerinden bir tanesi ise, üretildikten sonra yıllar geçse dahi mürekkebin kalitesinde herhangi bir olumsuz durum söz konusu olmuyor. Yıllar boyunca kullanıma uygun durumda olan promosyon plastik kalem metal kapak ve uçla desteklenmiş, yazı kalitesinin bu sayede artması sağlanmıştır.

Promosyon Plastik Kalem – mg-62 için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Mutlu Aydın

  Merhaba;
  Ürünlerimizi bugün teslim aldık. Baskı gerçekten çok canlı ve şık olmuş. Ellerinize sağlık. Yeni çalışmalarımızda yine sizi tercih edeceğiz. Süpriz hediyeniz için ayrıca teşekkürler.

  • Promosyon Bank

   Mutlu Bey Selamlar;
   Ürün ve baskı kalitesi konusunda imalat ve baskı aşamasında sizlere en iyi sonucu sunma amacındayız. Ürünlerinizi beğenmeniz ve mesajınız bizim için çok önemli. Yeni çalışmalarınızda yeniden görüşmek dileğiyle.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir