Metal Tükenmez Kalem – my-7221

4 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(4 müşteri yorumu)

 3,80 + KDV

Stok Kodu: my-7221-1 Kategoriler: Etiketler: ,
Açıklama
Promosyon Metal Kalem Kullanım Ömrü

Metal kalemlerin kullanım ömrü oldukça uzundur. Personellerine ya da tüketicilerine, promosyon metal kalem dağıtan firmalar, uzun ömürlü olması nedeniyle belirtilen ürünleri tercih etmektedir. İçerisindeki mürekkep geç kuruduğundan dolayı, yıllarca sorun yaşamadan değerlendirilebilir. Uygun fiyatlı olmaları ve uzun süre değerlendirilebilmeleri metal kalemlerine olan ilginin artmasına da destek verir. Kısa sürede biten ve kullanılamaz hale gelen kalemlerin aksine belirtilen ürünler, dış yüzeyleri de sağlam olduğu için problemsiz bir şekilde her ortamda tercih edilebilirler. Promosyon kalem, ürünlerin bu derece dayanıklı olması ise markaların prestijine olumlu yönde katkılar sağlamaktadır. Ürünün kullanım ömrünü uzatabilmek adına dikkatli kullanmak ve mürekkep haznesinin kırılmaması adına çok fazla düşürmemek önemlidir.

Metal Tükenmez Kalem – my-7221 için 4 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Hande Değirmenci

  Ürünü renk renk yani her renkten olmak koşulu ile karışık alma imkanımız var mı ? İç refilleri kaliteli mi. Birde logo uygulama hizmetiniz var mı ?

  • Promosyon Bank

   Ürünümüzü tek renk yada karışık renklerde sipariş edebilirsiniz. Stoklarımız doğrultusunda size detayları verebiliriz. Ürünlerimizin iç refilleri 1. sınıf olup herhangi bir akma ya da yazmama riski taşımamaktadır. Satışa sunduğumuz tüm promosyon ürünlerine firma logo baskısı yapabiliyoruz. Bu konu ile ilgili firma kurumsal bilgilerinizi bizimle paylaşırsanız sizin için en ideal tasarımı hazırlayabiliriz.

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Mete Arıcı

  Merhaba toplu alımlarda indirim yapıyormusunuz ? Bu üründe logo baskısı için nasıl bir çözüm önerirsiniz ?

  • Promosyon Bank

   Mete Bey Merhaba;
   1000 adet ve üzeri siparişlerinizde özel fiyat çalışması hazırlayabiliriz. Satın almak istediğiniz net adet bilgisi ve kalem üzerine basılacak bilgileri bize yollarsanız görsel çalışmanız ile birlikte fiyat teklifinizi yollayabiliriz.

 3. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Hasret Yılmaz

  Üründen 1000 adet aldık. Ürün kalitesi tatminkar. Yazması yumuşak ve rahat. Kasa metal olduğu için ilk başta lazer baskıda tereddüt ettik ama beklentimizden iyi oldu. Baskı üründen çıkmıyor. Almayı düşünenlere tavsiye ederim.

 4. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Nihat ÇINAR

  100 adet için fiyat my 7221 modeli icin tek tarafli lazer baskili fiyat alabilirmiyiz

  • Promosyon Bank

   100 adet lazer baskılı 3,88 TL+KDV dir.
   Teşekkürler.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir