Promosyon Metal Tükenmez Kalem – my-258

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

 2,80 + KDV

Stok Kodu: my-258 Kategoriler:
Açıklama
Promosyon Metal Kalem Üreticileri

Şık ve gösterişli parçaları seven kişiler adına renkli promosyon kalem seçenekleri de son derece iddialıdır. Firmaların reklamlarını yapmaları ve kendilerini tanıtabilmeleri adına bu tür promosyon ürünler son derece önemlidir. Metal kalemler ise promosyon söz konusu olduğunda en pratik ürünlerden bir tanesidir. Parlak renkli promosyon metal kalem seçenekleri, tüketicilerin zevklerini yansıtmalarına yardımcı olur. Turuncu, mavi, pembe gibi parlak renklerde oluşturulan kalemler, müşterilerin görsel hafızasına da hitap etmektedir. Parlak renkli metal kalemlerin iç yüzeyi ve dışı oldukça sağlam ve kalındır. Herhangi bir darbe alındığında ürün zarar görmeden senelerce kullanılabilir. Promosyon kalem ürünlerinin dayanıklı olması, markaların prestijinin zarar görmemesi açısından önemlidir.

Promosyon Metal Tükenmez Kalem – my-258 için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Mustafa Barış

  Kalem siparişimiz olacaktı. Öğrenmek istediğimiz 2000 adette karışık renklerde alabilirmiyiz. Logomuz tek renk lazer veya boya baskı yapabiliyormusunuz . Bilgi vermenizi rica ederiz.

  • Promosyon Bank

   Merhaba;
   2000 adetlik promosyon kalem siparişlerinizde ürünlerinizi tek renk satın alabileceğiniz gibi isterseniz 500 adet ve katları olarak karışık renklerde de sunabiliriz. Logo ve detay bilgilerinizi bize yollarsanız tasarım ve baskı dahil fiyatlandırma konusunda yardımcı olabiliriz. İyi günler dileriz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir