Promosyon Metal Tükenmez Kalem – mg112

 6,92 + KDV

Ürün Özellikleri

Metal Kasa

Lazer ve tampon baskıya uygundur.

Stok Kodu: mg112 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Ürün Nasıl Tasarlanmalıdır?

Bir firmanın sağlayacağı promosyon ürün konusunda detaylı bir hazırlık sürecinden geçmesi önemlidir. Ufak detaylar pazarlama sektörünün en önemli taşıdır. Bu sebeple uzman pazarlamacı ya da reklam şirketi gibi dış yardım alınabilecek sektörel bir alandan destek almak faydalı olacaktır. Uzman pazarlama alanında çalışan kişi ve kurum desteği bir şirketin promosyon gücünü ve etkisini arttırır. Ürün Tasarımı aşamasında dikat edilmesi gerekenler şu şekildedir;

  • Promosyon olarak verilecek olan bir ürün tasarımı yapılırken öncelikle ürün üzerinde mutlaka firma logosunun bulunması gerekmektedir. Alıcı promosyon olarak verilen ürün ile her karşılaştığında bu logoyu görerek firmayı hatırlar. Böylelikle promosyon olarak verilen üründen gerçek anlamda satın almak istediğinde ilk aklına gelecek olan bu firma olacaktır.
  • Aynı zamanda promosyon ürünün günlük hayatta göz önünde olabileceği ya da kullanılabileceği bir ürün üzerinden seçiminin yapılması da firma logosu ile gün içinde alıcının sürekli olarak karşılaşmasını sağlar ve akılda kalıcı bir ürün firma ilişkisi kurulur. Bu sebeple promosyon kalem en uygun ürün olarak kullanılmaktadır.
  • Promosyon kalem ürününün üzerinde ayrıca firma ismi ve iletişim bilgileri ya da mağaza adresi de bulunmalıdır.

Bu şekilde promosyon kalem ürünü tasarımı yapılarak kullanıma sunulur ve dağıtımı yapılabilir.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Promosyon Metal Tükenmez Kalem – mg112” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir