Promosyon Alüminyum Tükenmez Kalem – my-812

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

 2,70 + KDV

Stok Kodu: my-812 Kategoriler:
Açıklama
Uygun Fiyatlı Promosyon Metal Kalem Seçenekleri

Promosyon kalem, en çok tercih edilen ve kullanılan ürünlerin başında yer almaktadır. Metal kalemler söz konusu olduğunda, alternatifler oldukça fazladır. Hem tüketicilerin hem de firmaların memnun olması adına seçenekler ile her gün daha çok çoğaltılmaktadır. Sarı, kırmızı, mavi, siyah, beyaz, turuncu gibi renklere sahip olan promosyon metal kalem türleri aynı zamanda değişik boyutlarda hazırlanmaktadır. Kişiye özel ya da logolu metal kalemler sayesinde personelleri ve markanın hitap ettiği tüketici kitleyi memnun etmek son derece kolaydır. Promosyonlar ürünlere önem veren kişiler, promosyonlar metal kalemler sayesinde, şirketin daha çok ilgi görmesine destek sağlayabilirler. Metal bir yapıya sahip olan bu tür kalemler, içerisindeki mürekkep kurumadığından dolayı uzun yıllar kullanılabilir.

Promosyon Alüminyum Tükenmez Kalem – my-812 için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Hakkı Ceylan

  Ürünlerimiz bugün kargo ile geldi. Baskı kalitesi beklentimizin üzerinde olmuş. Kalemler gerçekten çok güzel. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler.

  • Promosyon Bank

   Hakkı Bey merhaba;
   Sizler için her zaman en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. Ürünleri beğenmenize çok sevindik. Yeni işlerinizde tekrardan çalışmak dileğiyle. Ürünlerin size şans getirmesini dileriz.

Yorum Yap