Fosforlu Papatya Kalem – ym364-1

2 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(2 müşteri yorumu)

 3,90 + KDV

Stok Kodu: ym364-1 Kategoriler:
Açıklama
Promosyon Fosforlu Kalem Nedir?

Ülkemizde özel sektörde yer alan birçok firma promosyon amaçlı ürün satın alarak bünyesinde barındırdığı personele dağıtım yapar. Ayrıca tanıtım amacıyla da dağıtabilir. Promosyon fosforlu kalem de bu ihtiyaca yönelik toplu halde satın alınabilen bir üründür. Sipariş veren şirketin ihtiyacına göre farklı adette üretilebilir. Renk seçimi de ürünü almak isteyen kişi ya da kuruluşun kararına bağlı olarak değişebilir. Ürünün kullanım amacı genellikle bir yazı üzerinde daha çok önem arz eden kelimeleri belirgin hale getirmek ve sonraki ihtiyaçlarda aranan kelime ya da cümlenin daha kolay bulunmasını sağlamaktır. Küçük boyutlu bir ürün olduğu için taşınması da kolaydır. Çantada, cüzdanda veya cepte muhafaza edilebilir.

Fosforlu Papatya Kalem – ym364-1 için 2 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Eda Zorlu

  Fosforlu kalem üzerine 4 renk baskı yaptırmak istiyorum. Logomuzu mail yollasak bir çalışma hazırlayabilirmisiniz ?

  • Promosyon Bank

   Merhaba;
   Fosforlu kalem ürünümüz üzerine tek renk yada 4 renk baskı imkanımız bulunmaktadır. Çalışmanızı bize ulaştırabilirseniz en kısa zamanda en iyi fiyatı size sunabiliriz. İlginizden ötürü teşekkür ederiz.

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Zeynel Sucu

  Merhaba;
  Kaç günde teslimat olur ve en az kaç adetten başlıyor satışlarınız. Logomuz 2 renk.

  • Promosyon Bank

   Zeynel Bey merhaba;

   Baskısız ürün satışlarımız 1 iş günü baskılı ürünlerimiz 5 gün teslimat süresi içerisinde sevk edilmektedir. Fosforlu kalemlerde her 1000 adet için baskı bedelimiz 50 TL + KDV dir. Teşekkürler

Yorum Yap