İndirim!

Fosforlu Kalem – mg1197

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

 2,36  2,00 + KDV

Stok Kodu: mg1197-1 Kategoriler: ,
Açıklama

 

Promosyon Fosforlu Kalem Modelleri

Eğitim ve ofis içi çalışma hayatı için elzem bir malzeme olan promosyon fosforlu kalem birçok modeli olan bir üründür. Model çeşitliliğini yaratan başlıca unsur renk skalasıdır. Yazının daha belirgin olmasını sağlayacağı için parlak renklerden yararlanılır. Ancak genelde siyah tonda yazı kullanıldığı için seçilen modelin bu rengi göstermesi gerekir. Dolayısıyla, sarı, turuncu, ve yeşil gibi dikkat çekici alternatifler ön plandadır. Ayrıca boyuta göre de bir modelleme söz konusudur. Ürünün tasarımı da değişiklik gösterebilir. Normal kalem görünümünde olan fosforlu kalemin yanı sıra çember şeklinde bir yapıya eklenmiş olan renkli çeşidi de vardır. Oldukça şık bir görüntüye sahip olan ürün, toplu olarak sipariş edilebilir.

Fosforlu Kalem – mg1197 için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Ahmet Pehlivan

  Bugün ürünlerimiz geldi. Gayet güzel ve kaliteli bir ürün beğendik. Logo baskısı konusunda bu kadar iyi bir sonuç beklemiyorduk. Teşekkürler

  • Promosyon Bank

   Ahmet bey merhaba;
   Ürünleri beğenmiş olmanıza çok sevindik. Çalışmalarınızda şans getirmesini dileriz. Tüm promosyon çalışmalarınızda size her zaman yardıma hazır olduğumuzu hatırlatır işlerinizde başarılar dileriz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir