Spiralli Defter – mrn1551

2 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(2 müşteri yorumu)

Açıklama

Kod: 155.21 (21 x 30 cm)

Kod: 155.17 (17 x 24 cm)

Kod: 155.15 (15 x 21 cm)

Spiralli Defter Karton Kapak Kapak: 350 g. A.Bristol 4 renk baskılı, selefonlu Defter: 200 sf. 80 g.1.Hamur, Tek renk baskı Bilgi Sayfası: 16 sf. 80 gr. 1.Hamur, Tek renk baskı

Promosyon Spiralli Defter Nasıl Kullanılır?

Bir firmanın çalışanlarına hediye olarak verebileceği ya da tanıtım malzemesi olarak kullanabileceği alternatiflerden biri olan promosyon spiralli defter, netice itibariyle asıl amacı not almak olan bir kırtasiye aracıdır. Ürünü kullanan kişiler, kişisel planlamalarını yaparken bu defterden destek alabilirler. Özellikle iş hayatında not almanın önemi herkesin malumudur. Bu defter, kısa notlar alarak işinizle ilgili bilgileri kaydetmenizi sağlar. Bazı modellerde yer alan bölmeli yapı, alacağınız notları kategorize etmenize yardımcı olur. Her bölme farklı bir renkte olabileceği ve yaprakların üzerindeki çıkıntılar sayesinde kolay erişilebildiği için notlarınızda bir konu bütünlüğü elde edebilirsiniz. Üründeki spiralli kısım, sert plastik halkalardan müteşekkildir ve defterin bozulmasını engeller.

Spiralli Defter – mrn1551 için 2 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  yılmaz osmanoğlu

  Ürün hazır bir ürün mü imalatını mı yapıyorsunuz. Sayfalarda logomuz olsun istiyoruz mümkün mü ? Kaç günde teslim edebilirsiniz ve en az kaç tane yapılıyor.

  • Promosyon Bank

   Merhaba;
   Seçmiş olduğunuz spiralli defter ürünümüz imalat ürünüdür. Sizin talepleriniz doğrultusunda sayfa içerisi kareli, çizgili, çizgisiz olarak firmanızın logosu ile basılabilmektedir. En az imalat adetimiz 500 adettir. İmalat süremiz tasarım onayınız akabinde ortalama 5-8 iş günü arasında sürmektedir. Teşekkürler.

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  beyza yavuz

  merhaba siyah zemin baskı üzeri gold logo gelecek şekilde 100, 200 ve 250 adet için fiyat alabilir miyim bu ürün ile ilgili?

Yorum Yap