Dikişli Termo Deri Defter – mrn151

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

Açıklama
Promosyon Spiralli Defter Özellikleri

Şirketler, promosyon ürünü tercihinde bulunurken, dağıtım yaptıkları kişilerin ihtiyacını karşılayabilecek alternatiflere yöneldiklerinde daha sağlıklı sonuçlar alır. Promosyon spiralli defter de bu amacı karşılayan örneklerden biridir. Spiralli defter, yaprakların kıvrılmasını önleyen ve defterin dağılmamasını sağlayan sert plastik halkalar içerir. Özel bir makine ile yapraklara tutturulan bu yapı, ürünün daha dayanıklı olmasına yardımcı olur. Defter yapraklarının üst kısmında kartondan üretilen kapak kısmı bulunur. Şirketin talebine göre kapağın içerdiği görsel değiştirilebilir. İç kısmında ise modele göre değişiklik gösteren renkli yapraklar vardır. Bu yapraklar kimi modellerde bölmelere ayrılmıştır ve not alınacak konuların dizilimini kolaylaştırır. Yapraklar, düz, çizgili ya da kareli olabileceği gibi özel tasarıma da sahip olabilir.

Dikişli Termo Deri Defter – mrn151 için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Kemal Kardeş

  Merhaba özel iç baskısı yapıyormusunuz ? Toplu siparişimiz olacak nasıl ilerleyebilirz . Teslim süreleriniz konusunda detaylı bilgi istyorum.

  • Promosyon Bank

   Merhaba Kemal Bey;
   1000 adet ve üzeri siparişlerinizde iç sayfalara özel baskı imkanımız bulunmaktadır. Öncelikle tasarımı netleştirebilirsek fiyat konusunda yardımcı olabiliriz. Detaylı iletişim için müşteri temsilcisi arkadaşımızı size yönlendiriyoruz. Teşekkürler.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir