Tarihsiz Ajanda – Defter -(13×21 cm)-mrn-5793

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

Stok Kodu: defter-5793 Kategoriler:
Açıklama

13×21 ebatlarında özel kapak tasarımlı termo deri defter.

Ebat : 13×21 Cm. Lüks Termo Deri Defter Yanlar Gövde Renginde Boyalı 112 Yaprak Lastikli Kalem takma aparatlı. Kullanılabilen Baskı Teknikleri : Sıcak Baskı – Uv Baskı – Serigraf Baskı – Lazer Baskı

Ciltli Promosyon Defter

Şirket tanıtımları artık daha farklı bir şekilde ve promosyon ürünlerle yapılmaktadır. Buna göre ciltli defter adındaki kırtasiye ürünü, en fazla tercih edilen ve müşterileri de çok memnun eden ürünler arasında yer almaktadır. Promosyon defter, her ortamda rahatlıkla kullanılabilme özelliğine sahiptir. Çünkü ürünün kaplaması profesyonel bir şekilde yapılmıştır. Tanıtım amacı ile dağıtılan defter, müşteri üzerinde oldukça büyük ve pozitif yönde bir etki bırakacaktır. Cilt bölümünde kullanılan malzemenin gerçek deri olması, ürüne şık bir hava katmaktadır. Yırtılma ya da parçalanma gibi durumlara karşı dayanıklı olan promosyon defter, bu nedenle reklam yapmak için kullanılabilecek en mantıklı üründür. Kaliteli yapısı, firma için olumlu düşünmeyi de beraberinde getirebilmektedir.

Tarihsiz Ajanda – Defter -(13×21 cm)-mrn-5793 için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    Kahraman İnce

    Kapak üzerine sıcak baskı ile logomuzun basılmasını istedik ve sonuç mükemmel. Defter şirketimizin logosu ile adeta bütünleşti. Tanıtım defter siparişlerimiz için promosyon bankı tercih ediyoruz.

Yorum Yap