Siyah Sayfalı Defter -(13×21 cm) -mrn- 5828

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

Stok Kodu: defter-5828 Kategoriler:
Açıklama

Siyah Sayfalı Defter

Siyah iç sayfalar. Özel yazma kalemi. Ebat : 13×21 Cm. Lüks Termo Deri Defter Yanlar Gövde Renginde Boyalı 112 Yaprak. Lastikli. Özel Metal Klipsli. Kullanılabilen Baskı Teknikleri : Sıcak Baskı – Uv Baskı – Serigraf Baskı – Lazer Baskı

Promosyon Defter Görselleri Nasıldır?

Görsel anlamda promosyon defter farklı çeşitleri ile bilinirler. Firmaların hediye kapsamında hem müşterilerine hem de değişik gruplardan insanlara dağıttığı bu ürün, renk seçenekleri ile ön plana çıkar. Artık her renkten defterin tasarlanması hiç de zor değildir. Birçok renk defterlerin kapak kısmında kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra defterlerin yaprakları da farklı malzemelerden üretilebilmektedir. En fazla kullanılan yaprak çeşidi ivory tarzıdır. Daha kalın ve mukavva özelliği ile bilinen defterler de mevcuttur. Defterin kapağının hemen yanında yer alan ipli model, defterin açılmasını engelleyerek bir nevi kilit görevi görmektedir. Böylelikle taşıma anında defter açılmaz. Bu da ürünün yıpranmasını ve zarar görmesini engellemektedir.

Siyah Sayfalı Defter -(13×21 cm) -mrn- 5828 için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    Furkan Kayalık

    Deri kapaklı olarak sipariş ettiğimiz defterler mükemmel kalitede. Müşterilerimiz ve ziyaretçilerimiz deftere bayıldı. Diğer tanıtım ürünlerimiz için de kesinlikle promosyon bankı tercih edeceğiz.

Yorum Yap