Tarihsiz Ajanda -(13×21 cm) – mrn-5794

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

Açıklama

Lüks Termo Deri Defter

Yanlar Gövde Renginde Boyalı 112 Yaprak Özel Metal Klipsli. Kullanılabilen Baskı Teknikleri : Sıcak Baskı – Uv Baskı – Serigraf Baskı – Lazer Baskı

Promosyon Defter Kimler Tarafından Kullanılır?

Şirket tanıtımlarının vazgeçilmez ürünleri içinde bulunan promosyon defter, birçok insanın çok sık bir biçimde kullandığı kırtasiye malzemeleri arasında ilk sırada bulunmaktadır. Bu ürünün herkes kullanabilir. Ancak genel olarak işi gereği yazı yazmak zorunda kalan insanlar daha fazla tercih etmektedirler. Yazıya dayalı işlerde, tüm planlarınızı ve bir gün sonrasının programını deftere geçirebilirsiniz. Bunun yanı sıra defter, günlük işlerde de yardımcı olmaktadır. Dijital kayıtlara göre daha başarılı olan bu klasik ürün, notlarınızı alma noktasında iyi bir seçim olacaktır. Ürünün, deri malzemeden yapılmış olan çeşitleri de vardır. Daha sade olarak üretilmiş olan defter modelleri de dağıtılmaktadır.

Tarihsiz Ajanda -(13×21 cm) – mrn-5794 için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    Arda Önlü

    Şirketimiz tanıtım için sunduğu ürünlere önem göstermektedir. En kaliteli ürünleri en uygun fiyata promosyon bank ile sipariş ediyoruz. Ürünler istediğimiz kalitede kısa süre içerisinde temin edilerek elimize ulaşıyor.

Yorum Yap