Cilt Bezi Çizgili Defter – A4 EBAT – mrn5504

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

Stok Kodu: mrn5504 Kategoriler:
Açıklama

Lüks Cilt Bezi  Defter

A4 EBAT

Ebat : A4 100 Yaprak 200 Sayfa Ivory sarı kağıt Metal Perçinli Kalem Tutacağı Arka cepli , Lastikli Defter

Promosyon Defter Modelleri Nelerdir?

Promosyon defter, neredeyse tüm şirketlerin kurumsal yapılarını güçlendirmek ve daha fazla insana hitap etmek amacıyla dağıtmış olduğu bir üründür. Defter modelleri de bu noktada son derece önemlidir. Verilen ve ücretsiz olan defterlerde, kapak tasarımları genellikle ön plana çıkmaktadır. Yaldızlı kapağa sahip olan ürünler çok daha gösterişlidir. Bunun yanı sıra sade seçimler de her zaman ön planda olmuştur. Defter modeller içinde kağıdın yapısı da değişiklik gösterebilir. Bazı promosyon ürünlerde kağıt çizgilidir. Bu, birçok insan için kullanımın kolay olmasını sağlamaktadır. Ayrıca dümdüz ve çizgisiz olan defter modelleri de ilgi görmektedir. Spiral ciltli ürünler, şıklık anlamında daha çekici olabilirken, kolay bir biçimde kullanılmaları ile popüler bir hale gelmişlerdir.

Cilt Bezi Çizgili Defter – A4 EBAT – mrn5504 için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    Ali

    Kolay gelsin defterin üzerine renkli baskı yapıyormusunuz. İşimiz acil bizim kaç günde teslim edebilirsiniz. Stok bilgisine nasıl ulaşabiliriz ?

    • Promosyon Bank

      Merhaba; Satışa sunmuş olduğumuz tüm ürünlerimize baskı yapılmaktadır. Seçmiş olduğunuz ürünle ilgili teslimat sürebiz baskı yapılmış bir şekilde 4-5 iş günü sürmektedir. Güncel stoklarımızla ilgili detaylı bilgiler mail adresinize yönlendirilmiştir. İlginize teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz.

Yorum Yap