Ciltbezi Lastikli Defter (9×14 cm) – mrn-5120c

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

Stok Kodu: mrn-5120c Kategoriler:
Açıklama

Cilt Bezi Defter (9×14 cm)

Cilt Bezi,

Arka Cep Lastikli,

Perçinli Kalem Tutacaklı,

100 Yaprak 200 sayfa,

70 gr Ayvoli Sarı Kağıt,

9 cm x 14 cm

Baskı Tekniği : Klişe – Serigraf Baskı

Promosyon Defter

Piyasaya kısa bir süre önce girmiş olan bazı kurumların, kendilerini duyurması için birçok farklı yola başvurduğunu görmekteyiz. Bunun için promosyonlar düzenlemek, günümüzün en moda reklam stratejilerinden birisi haline gelmiştir. Bunun için çok ucuz olmayan ve kaliteli bir biçimde reklamını yapmak isteyen şirketlere de rastlamak mümkündür. Maliyeti fazla da olsa, pahalı olan bir promosyon defter; onu kullanacak olan kişiyi çok olumlu etkileme özelliğine sahip olacaktır. Hediye üründe bile masraftan kaçınmayan bir firma, insanların hayranlığını kazanacaktır. Pahalı olan defterlerde, uzun seneler sürecek kullanım söz konusu olabilmektedir. Kaliteli ve pahalı olan promosyon defteler, kesinlikle firmaya büyük bir prestij kazandırmaktadır.

Ciltbezi Lastikli Defter (9×14 cm) – mrn-5120c için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    Atilla Altınbaş

    Süre olarak 5 gün anlaşmış olmamıza rağman 2. gün ürünün hazır olduğu bilgisini aldık. Arkadaşlar işlerine çok hakim ve sahip çıkıyorlar. Ürünler resimdeki hallerinden daha güzel. Tek tek kontrol ettik baskı vs. gerçekten çok güzel olmuş. Herkese tavsiye ederiz. 10 numarasın Promosyon Bank.

    • Promosyon Bank

      Selamlar; Güzel düşünceleriniz ve yorumlarınız için teşekkür ederiz. Sizler için her zaman en iyi hizmeti verme amacındayız. Yeni çalışmalarınızda tekrardan görüşmek dileğiyle.

Yorum Yap