Tarihsiz Defter (13×21 cm) – mrn-5800

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

Stok Kodu: mrn-5800 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Defter 13×21 cm

Ürünün yanları kapak ile aynı renk boyalıdır.

Rainbow Serisi Lüks Thermo Deri Defter Yanları Kapakla Aynı Renk Boyalıdır. Fantazi Kağıt Arka Cep Lastikli Gizli Kalem Takma bölümlü 100 Yaprak 200 sayfa 80 gr Ayvoli Sarı Kağıt 13×21 cm Baskı Tekniği : Klişe – Sıcak Baskı

Promosyon Defterin Avantajları Nelerdir?

Şirket ürünleri içinde bulunan ve promosyon sırasında kullanılan defter modelleri, sağlamış olduğu avantajlarla bilinmektedir. Promosyon defter, basit kullanımı ile bilinir. Dışında yer alan kapak bölümü, bu ürünün alan kişiye sağlanan en büyük avantajlardan birisidir. Bunun yanı sıra defterin tarihli olan modelleri de vardır. Buna göre her defter sayfasında tarih bölümü bulunur. Bu özellikten dolayı defteri adeta bir ajanda gibi kullanabilirsiniz. Defterin taşınması zor değildir. Oldukça hafif olan ürünü her yere rahatlıkla götürebilirsiniz. Ayrıca defterin daha küçük boyutlarda üretilmiş olan çeşitleri de vardır. Cebe çok kolay bir biçimde sığan defter, işlevsel yapısı ile dikkat çekmektedir.

Tarihsiz Defter (13×21 cm) – mrn-5800 için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    Atakan Karslı

    Promosyon bank ile sipariş ettiği defterler müşterilerim tarafından oldukça beğenildi. Üzerinde işletmemizin logosunun basılı olduğu defterlerden tekrar sipariş vermeye devam edeceğim.

Yorum Yap