Defter (13×21 cm) – mrn-5796

5 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 4.60 puan aldı
(5 müşteri yorumu)

Stok Kodu: mrn-5796 Kategoriler:
Açıklama

Lüks Termo Yandan Kalem Takmalı (13×21 cm)
Ürünümüz yerli imalattır.

Ürünümüz Yerli İmalattır. İç sayfalara logo baskısı yapılabilmektedir. 100 Yaprak 200 Sayfa İçlerde ivory sarı kağıt kullanılmıştır.

Promosyon Defter Modelleri ve Fiyatları

Defter renkleri kimilerine göre önemsiz bir ayrıntı olsa da, aslında büyük farklar yaratan ve hatta avantaj sağlayan bir özelliktir. Promosyon defter renkleri içinde en çok tercih edilen renk siyahtır. Bunun birçok nedeni vardır. Siyah renk, tüm slogan ve yazıların görülmesi için idealdir. Siyah renkli defterlerde, ürünün kirlendiğini anlamak zordur. Siyah her yerde kullanılabilir. Tüm kıyafet ve kırtasiye malzemeleri ile yan yana geldiği zaman kesinlikle sırıtmaz. Bundan dolayı siyah renkli kapağa sahip olan defterler her zaman daha fazla ilgi görürler. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilen siyah renk, bu özelliği nedeniyle promosyon konusunda iddialı olan şirketlerin de favori rengi haline gelmiştir.

Defter (13×21 cm) – mrn-5796 için 5 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  mine güneş

  Defterler üzerine baskı yapabiliyormusunuz ? İşimiz biraz acil kaç günde teslim edebilirsiniz ?

  • Promosyon Bank

   Mine Hn. Merhaba;

   Termo deri defter ürünlerimize sıcak baskı, serigraf baskı ve uv baskı teknikleri ile baskı yapabilmekteyiz. Logonuza en uygun baskı şekli konusunda müşteri temsilcinizden bilgi alabilirsiniz. Promosyon defter modellerimizde teslimat süremiz 4-5 iş günü arasında sürmektedir. Tüm promosyon defter modellerimizi sitemizde inceleyebilirsiniz.
   İlginize teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz.
   Promosyon Bank

 2. 5 üzerinden 4 oy aldı

  Mrs.Evren

  merhabalar ,ilgili defter için 700 adet olacak şekilde şirket baskılı fiyat bilgisi rica ederim .

  • Promosyon Bank

   Selamlar;

   Defter modelleri ile ilgili detaylı bilgiler ve fiyatlar mail adresinize gönderilmiştir. İlginize teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz.

 3. 5 üzerinden 4 oy aldı

  Hasan

  En az kaç adet baskı yaptırmamız gerek. Belli bir alt sınır var mı? Küçük bir şirketiz. Sadece şirket içi çalışanlara vereceğiz.

  • Promosyon Bank

   Merhaba;
   Defter ürünümüzde minimum baskılı satışımız 100 adettir.
   Baskı ve diğer detaylar için müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.
   Teşekkürler.

 4. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Dilara Selçuk

  Merhaba;
  Ürünü tek renk mi alıyoruz. Logomuzun baskılı olacağı şekilde karışık renklerde alma şansımız var mı ? Ayrıca ürüne hem ön hem arka kısmına baskı yaptırmayı planlıyoruz. 1. yüzeye firma logomuz arka kısma adres telefon bilgilerimiz olacak. Acil dönüşünüzü rica ederim.

  • Promosyon Bank

   Selamlar Dilara Hn.
   Almış olduğunuz ürünleri dilerseniz tek renk dilerseniz karışık renklerde sipariş verebilirsiniz. Kalemlerin mevcut kutusu içerisinde 50 adet bulunmaktadır. Belirleyeceğiniz adet ve renk konusunda gönderiminizi gerçekleştirebiliriz. Kalemlerde ön ve arka yüzeye de baskı yapabiliriz. Firma logonuzu ve ürün üzerine baskı yapılmasını arzu ettiğiniz bilgileri bize mail olarak yollarsanız grafik ekibimiz sizin için dijital olarak ürünün bitmiş halini hazırlayabilirler. İlginize teşekkür ederiz.

 5. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Atilla Genç

  Deri kapaklı defter üzerine yapılan logomuz oldukça başarılı olmuş. Sıcak baskı ile yapılan logomuz mükemmel görünüyor. Promosyon bank işini en iyi şekilde yapan bir firma.

Yorum Yap