Tarihsiz Çizgili Defter – (13×21 cm) -mrn-5702

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

Stok Kodu: defter-5702 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Termo Deri Defter

Ebat : 13×21 Cm. Lüks Termo Deri Defter
Yanlar Gövde Renginde Boyalı.112 Yaprak. Lastikli Kalem takma aparatlı. Kullanılabilen Baskı Teknikleri : Sıcak Baskı – Uv Baskı – Serigraf Baskı – Lazer Baskı

Renkli Promosyon Defter

Promosyon konusu, artık vazgeçilmeyen ve birçok şirketin tercih ettiği tanıtım şekillerinden birisidir. Birçok şirket, saygınlık kazanabilme adına ya da müşteri sayısını genişletmek için promosyon ürünler ile dağıtım yapabilmektedir. Bu noktada promosyon defter, herkese hitap edebilecek bir ürün olduğu için en akıllıca seçimlerinden birisidir. Defter, öğrencilerin her zaman yanlarında taşıdıkları, ders notlarını geçirmek için kullandığı bir kırtasiye malzemesi olabilmektedir. Bunun yanı sıra ofiste çalışan ve not almak zorunda kalan kişiler de, promosyon defterini tercih edebilirler. Mavi renkten üretilmiş bir defter, dinginlik sağlayan bir renge sahiptir. Ayrıca her türlü ortama da uyum sağlayabilmektedir. Bu nedenle mavi renge olan ilgi çok yüksek olmaktadır.

Tarihsiz Çizgili Defter – (13×21 cm) -mrn-5702 için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    Zeynep Akçapınar

    Kurumumuzun reklam logosu basılı defter siparişleri çok kısa sürede hazırlandı. Uygun fiyatlı promosyon defterler görünüm ve kalite olarak da oldukça başarılı. Firmanın hizmetini gerçekten beğeniyoruz.

Yorum Yap