Termo Deri Defter -(13×21 cm)- defter-5777

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

 10,40 + KDV

Stok Kodu: defter-5777 Kategoriler: Etiketler: ,
Açıklama

Yumuşak Kapaklı Termo Deri Defter

Ebat : 13×21 Cm. Lüks Termo Deri Defter

Yanlar Gövde Renginde Boyalı 112 Yaprak Lastikli Kalem takma aparatlı. Kullanılabilen Baskı Teknikleri : Sıcak Baskı – Uv Baskı – Serigraf Baskı – Lazer Baskı

Promosyon Defter Üretimi

Bir defterin en önemli bölümlerinden birisi kapağıdır. Çünkü kapağın sağlam ve kaliteli olması, defterin ömrünü uzamaktadır. Artık hediye olarak dağıtılan promosyon defter modelleri, çok basit ya da kalitesiz malzemeden üretilmezler. Şirketlerin toplum içinde saygın bir yere gelmesinde etkili olan ürünler, kaliteliler arasından seçilmektedir. Birçok önemli kuruluş, dayanıklı ve kalın kapaklı defterler ile daha fazla insana hitap edebilmekte ve prestij kazanarak sektördeki yerini güçlendirmektedir. Kalın kapaklı defterler, her açıdan dayanıklıdırlar. Düşmelere ve bunun benzeri dış etkilere karşı, sayfaları başarılı bir biçimde korurlar. Böyle defterlerin kullanılması kişiye çok büyük bir avantaj sağlamaktadır. Sonuç olarak, dayanıklı deftere gösterilen olumlu tepkiler firmaya da yansımaktadır.

Termo Deri Defter -(13×21 cm)- defter-5777 için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    Özer Güngör

    Promoson defter kategorisinde çok sayıda defter modelinin yer alması firmamız tarafından beğenildi. Sipariş verdiğimiz ürünler istediğimiz şekilde basılarak kargoya verildi. Promosyon çalışmalarımız için bu firma ile çalışmaya devam ediyoruz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir