Cilt Bezi Defter (10×17 cm) – mrn-5121c

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

Açıklama

Cilt Bezi Defter (10×17 cm)

Cilt Bezi,

Arka Cep Lastikli,

Perçinli Kalem Tutacaklı,

100 Yaprak 200 sayfa,

70 gr Ayvoli Sarı Kağıt,

10 cm x 17 cm,

Baskı Tekniği : Klişe – Serigraf Baskı

Promosyon Defter Ajanda

Birçok insanın gün içinde kullandığı defter, artık promosyon defter adı altında bedava verilen bir ürün haline gelmiştir. Her firma, daha saygın bir hale gelebilmek ve piyasada iyi anılan bir işletme olabilmek için promosyonlara başvurabilmektedir. Bunun için hazırlanan defterler, piyasada satılan olanlardan oldukça farklıdırlar. Çünkü defter tanıtım amaçlı olarak dağıtıldığı için üzerinden bir takım simge ve yazılar olabilir. Şirket, kendi reklamını bu tip bir strateji ile yapabilmektedir. Promosyon olarak verilen defterlerin ajanda özelliğinin olması, daha işlevsel hale gelmesine yardımcı olmaktadır. Bunun için hazırlanan ürünün tarihi göstermesi son derece önemlidir. Şirketlerin verdiği ajandalar, bu özelliklere sahip olması nedeniyle prestiji de beraberinde getirmektedir.

Cilt Bezi Defter (10×17 cm) – mrn-5121c için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Sinan Uslu

  Selamlar;
  İş yerimiz Eskişehir de gönderimi nasıl yapıyorsunuz ? Detaylı fiyat bilgisi ve adetler konusunda yardımcı olabilirmisiniz.

  • Promosyon Bank

   Selamlar;
   Satışa sunmuş olduğumuz ürünlerimizin kargo ya da ambar firmaları ile tüm Türkiye geneline gönderimini gerçekleştirmekteyiz. İstemiş olduğunuz ürün ile ilgili detaylı bilgiler e-mail adresinize yönlendirilmiştir. Aklınıza takılan konular ile ilgili müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi edinebilirsiniz.
   Saygılarımızla.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir