Ahşap Kapaklı Defter -(13×21 cm)-mrn5706

2 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(2 müşteri yorumu)

Açıklama

Ahşap Kapaklı Defter

Ebat : 13 cm x 21 cm

13×21 ahşap defter sayfa kenarları boyalı metal yaylı kalem tutacagı Ürünümüz günlük ajanda olarak tasarlanmıştır. Ürün üzerine uv baskı lazer baskı ve sergifra baskı yapılabilmektedir. Ahşap kapak olması sayesinde uzun süreli kullanılabilmekte ve maksimum dayanıklılığa sahip olma özelliğini taşımaktadır. Promosyon ajanda, modelimiz tek başına kullanılabilir olmasının yanı sıra ahşap kutu içerisinde tek ya da set olarak ta müşterilerinize sunulabilir.

Deri Kapaklı Promosyon Defter

En kaliteli promosyon defter modelleri içinde dışı deriden üretilmiş olanlar gelmektedir. Bu ürünlerin fiyatı doğal olarak biraz daha yüksektir. Derinin saf ve gerçek olması, ürün kalitesini de yukarıya taşımaktadır. Deri kaplama olan defterlerde görsellik de ön planda tutulmuştur. Estetik ve dayanıklı bir görünüm mevcuttur. Deride kullanılan renk, siyah ve kahverengi olabileceği gibi, başka renk tercihleri de ön plana çıkabilmiştir. Deri kaplama olan defter modellerinde, iç bölüme de gereken önem fazlası ile verilmektedir. Kolay yırtılmayan defter yaprakları, her türlü kullanıma göre dizayn edilmiş ve bu konuda başarı sağlanmıştır. Kağıdın dayanıklılığı sayesinde en sert uçlu yazılar bile ürüne zarar verememektedir.

Ahşap Kapaklı Defter -(13×21 cm)-mrn5706 için 2 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Hanife

  Selamlar; Üründen en az kaç tane yapıyorsunuz ? İç sayfalara logomuzu basabiliyormusunuz. Bilgi alabilirmiyim. Teşekkürler.

  • Promosyon Bank

   Merhaba;
   Ahşap kapalı defter ürünümüzde en az baskılı satış adetimiz 100 adettir. 500 adet ve üzeri alımlarınızda sayfa içleri özel olarak logonuz ile üretilebilmektedir. Bilgilerinize. Saygılarımızla.

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Ahmet

  Merhaba,
  500 Adet ve üzeri sipariş için fiyat teklifi alabilir miyim?

  • Promosyon Bank

   Ahmet bey selamlar;
   Defter stoklarımız mail adresinize gönderilmiştir.
   Teşekkürler.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir