İndirim!

Defter (13×21 cm) – mrn-5796

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

 8,80  7,00 + KDV

Açıklama

Lüks Termo Yandan Kalem Takmalı (13×21 cm)
Ürünümüz yerli imalattır.

Ürünümüz Yerli İmalattır. İç sayfalara logo baskısı yapılabilmektedir. 100 Yaprak 200 Sayfa İçlerde ivory sarı kağıt kullanılmıştır.

Promosyon Defter Modelleri ve Fiyatları

Defter renkleri kimilerine göre önemsiz bir ayrıntı olsa da, aslında büyük farklar yaratan ve hatta avantaj sağlayan bir özelliktir. Promosyon defter renkleri içinde en çok tercih edilen renk siyahtır. Bunun birçok nedeni vardır. Siyah renk, tüm slogan ve yazıların görülmesi için idealdir. Siyah renkli defterlerde, ürünün kirlendiğini anlamak zordur. Siyah her yerde kullanılabilir. Tüm kıyafet ve kırtasiye malzemeleri ile yan yana geldiği zaman kesinlikle sırıtmaz. Bundan dolayı siyah renkli kapağa sahip olan defterler her zaman daha fazla ilgi görürler. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilen siyah renk, bu özelliği nedeniyle promosyon konusunda iddialı olan şirketlerin de favori rengi haline gelmiştir.

Defter (13×21 cm) – mrn-5796 için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  mine güneş

  Defterler üzerine baskı yapabiliyormusunuz ? İşimiz biraz acil kaç günde teslim edebilirsiniz ?

  • Promosyon Bank

   Mine Hn. Merhaba;

   Termo deri defter ürünlerimize sıcak baskı, serigraf baskı ve uv baskı teknikleri ile baskı yapabilmekteyiz. Logonuza en uygun baskı şekli konusunda müşteri temsilcinizden bilgi alabilirsiniz. Promosyon defter modellerimizde teslimat süremiz 4-5 iş günü arasında sürmektedir. Tüm promosyon defter modellerimizi sitemizde inceleyebilirsiniz.
   İlginize teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz.
   Promosyon Bank

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir