Ham Bez Çanta – hambez

Stok Kodu: hambez Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Tela Çanta

Tela çanta (Bez Çanta) nedir?

Fuarların,özel organizasyon ve tanıtım çalışmalarının,eczanelerin,kuyumcuların, ve tüm sektörlerin ihtiyaç duyduğu bu ekonomik kalıcı ve kullanışlı ürün birbirinden farklı renk ve model seçenekleri ile şimdi Promosyonbank ta. Promosyon ürünlerinizi de içerisine koyabileceğiniz sağlam ve ergonomik bir ürün sizlere sunmaktayız.

Tela Çantalarımız size özel tasarımlar ve farklı baskı seçenekleri ile sizlerle.

– İstediğiniz her türlü renk, kumaş ve modelden bez çanta üretiyoruz.

– İstediğiniz her türlü baskıyı çantalara aktarıyoruz çok renkli ve resim baskılı çantalar üretiyoruz.

– Ürünlerimizin tamamı %100 doğal ve ekolojik.

– Her türlü ürünle ilgili telefonla geniş bilgi edinin.

– Yaptırmak istediğiniz ürünün tasarımını beraber yapalım.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ

HAM BEZ: Kumaşın boya veya başka bir kimyasal işleme tabi tutulmamış halidir.%100 pamuk veya polyester pamuk karışımı olarak üretilebilmektedir.Gramaj olarak cm2 ye düşen ip sayısına ve kullanılan ipin kalınlığına göre değişkenlik gösterir.

TELA (NANWOVEN): Dokuma ve örme olmayan, özel kullanımlar için imal edilen ve kullanım süresine göre maliyeti diğer kumaşlara göre düşük olan kumaş türüdür.

DOKUMA KUMAŞ: Birbirlerine dik ve paralel konumda bulunan ipliklerin birbirlerinin altından üstünden geçerek kumaş oluşturması işlemi ve oluşan kumaşın adıdır. Gabardin, Kanvas, Coton, Alpaka, Keten gibi çeşitleri en çok tercih edilen türlerdir.

KANEVİÇE(JÜT): Tropik bölgelerde yetişen 2-4 m yüksekliğinde lif bitkisinden üretilen sağlam ve uzun ömürlü kumaş çeşididir.

Baskı Çeşitleri

SERİGRAFİ VE EMPİRME BASKI: Elek gibi gerilmiş ince özel ipek dokumaya dizilmiş yada yazılmış yüzeylerden geçirilen boya ile baskı yapılan sisteme denir.

TRASFER BASKI: Kağıda aktarılmış sublime olma (ısı etkisiyle buharlaşma) özelliğindeki boyarmaddenin, ısı ve basınç etkisi ile kumaşa transferi işlemidir. Bu yöntemde, desen önce dispers boyarmaddelerle kağıda basılır. Sonra kumaşa aktarılır.

PİGMENT BASKI: Pigment baskıda tamamen sentetik, akrilat bazlı kıvamlaştırıcılar kullanılır.

Kıvamlaştırıcıların düşük elektrolit hassasiyeti, parlaklık, kontür keskinliği ve yüzey düzgünlüğü gibi bazı temel kriterleri vardır. Kullanım miktarı ve ekolojiye etkisi önemli özellikleridir.

NAKIŞ: Ürün üzerine gelecek olan görselin boya ve benzeri maddeler kullanılmadan ürüne uygulanmasıdır.

VARAK BASKI: Parlak folyoların mat kısmı baskı materyaline (KAGIT), parlak kısmı klişeye(KALIP) gelecek şekilde takıldıktan sonra 80-90°C lik bir ısı ile ürüne aktarılmasıdır.

RESİM BASKI: Ürün üzerine gelecek görselin çok renkli olarak ofset makinalarında basılmasıdır.

FLOK BASKI: Flok baskı az renkli ve pantone olmayan bir baskı tekniğidir.80 C sıcak suda ve deterjanla yıkanabilir tuşesi nedeniyle kadife baskı olarak anılır.Sağlığa zararlı kimyasallar içermez.

1. AŞAMA GRAFİK – TASARIM

Müşterilerimizin yaptırmak istediği ürün üzerinde mutabık kalındıktan sonra, ürünün ilk aşaması olan grafik – tasarımın ön çalışması uzman grafiker personelimiz tarafından bilgisayar ortamında

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Ham Bez Çanta – hambez” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir