5518 – Termo Deri Günlük Ajanda

2 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(2 müşteri yorumu)

Ürün Özellikleri;

17×24 cm

Yanlar kapak renginde boyalı.

Özel italyan termo deri.

Günlük ajanda. (Hafta sonları tek sayfadadır.)

Lüks Thermo Deri İstanbul Silüeti Baskılı

 

Stok Kodu: mrn5518-istanbul Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Ajanda İmalatı

Fiyatları düşürülerek çok yüksek miktarlarda üretilmesi sağlanan promosyon ajanda ile materyalleri de oluşturulmaya devam ediliyor. Bu alanda uzun yıllardır kullanıma uygun durumda olan kalemlere ek olarak artık insanların yanında taşıyabileceği ürünler ilgi görmeye başlamıştır. Hediyelik eşyalar arasında da bulunan ürünlerin her biri kullanıma uygun olma durumları, binlerce kişiye çok düşük maliyetle çok sayıda promosyon ürünün imal edilerek sunulabiliyor olması dikkat çekiyor.

Maliyetlerin düşürülmesiyle birlikte ürünlerin kalitesinde düşüş yaşanmamasına dikkat edilmiştir. Özellikle ürünlerde metal, plastik, kağıt kullanımı sadece türüne bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Gerekli olmayan malzemenin herhangi bir promosyon eşyasında yer almaması sağlanıyor. Çok ağır, çok kullanışsız ve pahalı olan ürünlerin tercih edilmemesi nedeniyle üç alanda da kaliteli olmasına dikkat ediliyor.

5518 – Termo Deri Günlük Ajanda için 2 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Azra Sezi

  Ajanda için farklı renkler bulunuyor mu? yoksa yaptırılabilir mi?

  • Promosyon Bank

   Merhaba;
   Ajandalarımızın renk seçenekleri sitemizde ürünler içerisinde belirtilmiştir. 1000 adet ve üzeri sipariş taleplerinizde özel renk çalışmamız vardır.

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  refika şahin

  Ajanda kapağının üzerine renkli logo bastırılması mümkün müdür ?

  • Promosyon Bank

   Merhaba;
   Ajandaların üzerlerine uv baskı ve serigraf baskı ile logo baskınızı yapabiliriz. Logonuzu ve istemiş olduğunuz ayrıntıları bize yollarsanız fiyatlandırma konusunda yardımcı olabiliriz. Teşekkürler.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir