5397 – Termo Deri Günlük Ajanda

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

Ürün Özellikleri;

Kilitli Geçmeli Günlük Ajanda Hesap Makineli

Ebat : 17×24 cm

Özel mıknatıslı kapak.

 

Stok Kodu: mrn5397 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Ajanda İmalatı

Anahtarlıklar, kalemler ve diğer promosyon ürünleri için çok sayıda kurum tarafından promosyon üretim siparişleri verilmeye devam ediliyor. Promosyon ajanda tercih edilerek okullarda, iş yerlerinde ve evlerde bulunacak olan promosyon eşyaları oluşturulmuş oluyor. Hiçbir ücret talep edilmeden dağıtılan maliyeti oldukça düşük ürünler sayesinde reklam yapılabiliyor. Her yaş grubu için uygun ürünlerin imal edilmesi, daha çok kişiye ulaşılmasını sağlıyor.

Türkiye’de anahtarlık kullanımındaki yaygın durum sayesinde firmalar kendi reklamlarını çok kolay bir şekilde yapabiliyorlar. Anahtarların bulunduğu kısmı herhangi bir şekilde olumsuz yönde etkilememesi ve çok fazla ağırlık yaparak büyük olmaması halinde kullanılıyorlar. Peluş olanlara ek olarak, baskı yapılabilecek materyallerin temin edilmesi ve özel olarak şekillendirilmesiyle kaliteli bir hale gelmesi sağlanıyor.

5397 – Termo Deri Günlük Ajanda için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Songül

  Ajanda içinde yer alan kısmı tarihsiz yapmamız mümkün mü ? Aynı zamanda başa ve sona firmamızın tanıtım reklam sayfalarını ilave ettirmek istiyoruz. Bu konu ile alakalı detaylı fiyat çalışması isteyeceğiz sizden.

  • Promosyon Bank

   Songül Hn merhaba;
   Ajandalarımız yerli imalat olduğundan modeller üzerinde dilediğiniz gibi oynama yapabilmemiz mümkün. Özel imalat ve özel iç baskısı 1000 adet ve üzeri sipariş işlemlerinde yapılmaktadır. Promosyon ajanda, modelleri sayfamızdan seçeceğiniz ürün üzerinden detayları müşteri temsilciniz ile görüşebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir