5395 – Termo Deri Günlük Ajanda

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

Ürün Özellikleri

Termo Deri Mekanizmalı Ajanda

Özel kapak tasarımı ve mekanizmalı.

Kalem Takma Aparatı.

Günlük Promosyon Ajanda.

 

Stok Kodu: mrn5395 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Ajanda İmalatçıları

Şekilleri, kullanılan materyalleri ve boyutları itibariyle genellikle kalemlerin birbirine benzer olmadığı görülüyor. Gerçekleştirilecek olan her bir üretim için hangi ürün yapıları belirleniyorsa, buna uygun şekilde ürünlerin de kullanıma uygun olması isteniyor. Promosyon ajanda arasında ilk olarak imal edilen ile 10.000 tane üretildikten sonra kalitede bir değişim yaşanmaması isteniyor. Müşterilerin talep ettikleri ürün özelliklerine uygun bir şekilde çok yüksek miktarlarda üretim gerçekleştirilebiliyor. Çok sayıda ülkede özel olarak her türlü ürünün başarılı şekilde imal edilmesi ve dağıtım işlemlerinden sonra uzun yıllar boyunca baskıların silinmeden promosyon özelliklerini koruması isteniyor. Türkiye’de olduğu gibi diğer ülkelerde de olumlu sonuç alınabilecek yapıya sahip olan promosyon ürünü için üretimler sürdürülüyor.

5395 – Termo Deri Günlük Ajanda için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  İlhan Koç

  Merhaba;
  Bu ürün ithal mi yerli üretim mi ? Stok adetleriniz ile birlikte detaylı fiyat listenizi mail adresime göndermenizi rica ederim.

  • Promosyon Bank

   Merhaba;
   Ajanda modellerimizin tümü yerli imalattır. Ürün stokları ve fiyatlarımız mail adresinize yönlendirilmiştir. İyi çalışmalar dileriz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir