5375 -Termo Deri Günlük Ajanda

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

Ürün Özellikleri

14×20 Cm Günlük Ajanda

Termo Deri

Yanlar Kapak Renginde Boyalı

 

 

Stok Kodu: mrn5375 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Ajanda İmalatçıları

Baskı yapılarak insanlara ücretsiz bir şekilde dağıtılacak olan promosyon ajanda modellerinde her zaman için baskılar yapıldıktan sonra dağıtıma uygun hale getirilebiliyor. Hangi baskı yönteminin kullanılacağı ve hangi ürünlerin üzerine baskı yapılacağı da fiyatların değişmesine neden olabiliyor. Promosyonların ürün değerlerinin belirlenmesi ve toplu üretimde baskıyla birlikte ne kadar ödeme yapılacağının anlaşılması gereklidir. Türkiye’de de özellikle promosyon eşyalarının her biri için üretimler sürdürülüyor. Son yıllarda baskılar doğrudan ürünün düz olmayan yüzeylerine de kaliteli şekilde yapılabiliyor. Yüzlerce hatta binlerce ürün için de yüksek çözünürlükte baskı uygulanabiliyor.

5375 -Termo Deri Günlük Ajanda için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Kaya Aydın

  Ajandaları karışık renklerde alabilirmiyiz rengarenk her renkten olsun. Üzerine logo baskısını siz yapıp gönderiyormusunuz. Ve sipariş verdikten kaç zaman sonra bize ulaşıyor.

  • Promosyon Bank

   Merhaba;
   Ajanda modellerimizde dilerseniz tek renk sipariş verebileceğiniz gibi aynı zamanda karışık renk seçenekleri ile birlikte de seçim oluşturabilirsiniz. Firma logonuz ajanda kapakları üzerine tarafımızda yapılıp size baskılı bir şekilde gönderilmektedir. Ortalama teslimat süremiz 4-5 iş günü arasında değişmektedir. Tüm modellerimizi inceleyebilmek için Tıklayınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir