5171 – Termo Deri Günlük Ajanda

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

Stok Kodu: ajanda-5171 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Ajanda Fiyatları

Reklam faaliyetlerinin en uygun fiyatlarla yapılabilmesini sağlayan promosyon ürünlerinin kullanım özellikleri tamamen hangi ürün olduğuna göre değişiyor. Promosyon kalem hediyelik eşyalar, aynalar, USB bellek ve powerbank gibi ürün çeşitleri için binlerce adet sipariş veriliyor. Her birinin benzer özelliği ise aynı firmanın yüksek kalitedeki baskılarının ürün üzerinde bulunduruluyor olmasıdır. Bu sayede kurumun tanıtımı hızlıca yapılabiliyor ve bir ilçede veya şehir genelinde ürünlerin dağıtımı ücretsiz bir şekilde yapılarak binlerce kişiye ulaşılması sağlanıyor.

Promosyon Ajanda Çeşitleri

Kalem ile ilgili yapılan başvuruların yüzlerce farklı model üzerinden gerçekleştirilmesi sayesinde, özellikle bu alanda hem baskı hem de üretim işlemleri hızlandırılmıştır. Promosyon ajanda, çeşitlerine ek olarak her bir ürünün özellikle kullanım kalitesinin artırılması sağlandığı için kalemlerde de binlerce sipariş verilebiliyor. Kalemlerde farklı şirketlerin kendileri için seçtikleri ürün yapılarına uygun üretimler, kaç adet talep ettiklerine bağlı olarak fiyatların değişmesini sağlıyor.

5171 – Termo Deri Günlük Ajanda için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Suat Kurt

  Mükemmel bir zamanlama ile ürünleri teslim ettiğiniz için çok teşekkürler. Yeni çalışmalarımızda ve yılbaşı ürünlerimizde yeniden sizinle çalışacağız. İşini iyi bilen bir firmasınız.

  • Promosyon Bank

   Suat Bey Selamlar;
   Firma olarak başlıca amacımız kaliteli ve özenle seçilmiş promosyon ürünleri seçeneklerini siz değerli müşterilerimizle en hızlı şekilde buluşturmaktır. Olumlu düşünceleriniz ise bizim en büyük enerji kaynağımız. Yeni işlerinizde her zaman desteğe hazır olduğumuzu bilmenizi ister keyifli çalışmalar dileriz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir