5151 – Termo Deri Günlük Ajanda

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

Ürün Özellikleri

Ebat : 17×24 cm

Günlük Ajanda. Yanlar kapak renginde boyalı.

Özel kapak aparatı. Özel Motif dikişli kapak.

 

Stok Kodu: ajanda-5151 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Ajanda İmalatçıları

Promosyon ürünlerindeki çeşitliliğin artırılmasıyla birlikte yeşil, sarı, turuncu, mavi, lacivert, siyah, beyaz, gri de dahil olmak üzere pek çok rengin bir üründe kullanılması mümkün oluyor. Hangi rengin kullanılacağı ve baskının nasıl yapılacağı fiyatta çok büyük bir değişiklik olmasına yol açmıyor.

Binlerce kişiye ulaşabileceğiniz ve firmanızın tanıtımının yapılmasını sağlayabileceğiniz bir ürün için özel olarak dağıtım gerçekleştirilebiliyor. Sadece ürünün üzerindeki sembolün büyüklüğü değil, diğer ülkelerdeki faaliyetlere uygun şekilde ürünün kalitesinin artırılması gereklidir. Bu sayede promosyon ajanda sayesinde reklamlar başarılı şekilde sürecek ve baskı yapılan eşya çöpe atılana dek firmanın tanıtımının yapılmasını sağlayacaktır. Bu durum uzun vadede son derece önemlidir.

5151 – Termo Deri Günlük Ajanda için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Süreyya Keskin

  Ajanda içerisine hesap makinası eklenebilir mi ? Birde ürün üzerine logomuzu renkli olarak nasıl baskı yapabilirsiniz.

  • Promosyon Bank

   Süreyya Hanım Merhaba;
   Sitemizde incelemiş olduğunuz ajanda modellerimiz belli adet ve üzeri alımlarınızda tamamen sizin istediğiniz şekilde imal edilmektedir. Size en hızlı desteği sunabilmek adına konuyla ilgili detaylı bilgi için müşteri temsilcinizi size yönlendiriyoruz. Keyifli alışverişler dileriz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir