5143 – Termo Deri Günlük Ajanda

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

 17,80 + KDV

Ürün Özellikleri

Lüks Termo Deri
Ebatı :17×24 cm
Sayfa kenarları boyalı

Özel kapak metal aparatı ve kalem takılabilir özelliktedir.

Stok Kodu: ajanda5143 Kategoriler:
Açıklama

Promosyon Ajandalar

Kalemlerin ve değerlendirmeye uygun durumda olan diğer tüm eşyaların ilgi görmesi sağlanıyor. Son yıllarda promosyon ajanda olarak tercih edildiğinde hem atılmadığı hem de genellikle kullanıldığı görülmüştür. Üretilen kaliteli, şık görünüme sahip ve ağır olmayan anahtarlıkların erkekler ve kadınlar tarafından ilgi gösterildiği anlaşılmıştır. Bu durum kalemlerde de olduğu gibi ağır olmayan, kullanıma uygun ve her zaman için herhangi bir sorun yaşatmadan değerlendirilebilen ürünler için ilgi görmeye devam ediyor. Toplu üretim gerçekleştirilen ürünlerden bir tanesi olan kalemler için özellikle her yıl milyonlarca adet sipariş verilmesi, farklı ürünlerin oluşturulmasını sağlamıştır.

 

5143 – Termo Deri Günlük Ajanda için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Serdar Bekçi

  Bu ajanda içerisinde tarih istemesek defter şeklinde yapabilirmisiniz. ? Ürünler sipariş verdikten kaç gün sonra hazır olur.

  • Promosyon Bank

   Sn. Serdar Bekçi;

   Sitemizde sunulan ajanda kategorisinde yer alan ürünlerimizin içlerinda tarih yer almaktadır. Şayet ürün içerisinde tarih olmasın şeklinde bir talebiniz var ise Promosyon Defter ürün grubunu incelemenizi size öneririz. Beğendiğiniz ürünlerin ürün kod numaraları ile birlikte bize dönüş yapabilirseniz sizin için en iyi teklifi sunabiliriz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir